بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

درباره مکمل شناسی

درباره مکمل شناسی

سلامت، امروز با گستردگی، تنوع،پیچیدگی‌ها و ابزار های جدیدی ‌مواجه است که به سرعت در حال تحول است و در این میان مکمل های غذایی، مکمل های دارویی، مکمل های ورزشی و همچنین قرص ها و شربت های تقویتی، چاقی، لاغری و مولتی ویتامین ها به عنوان فراورده هایی نوظهور توانسته اند جایگاه ممتازی را در میان مردم کشورهای مختلف بدست آوردند.

اما آنچه که در کشور ما رنج آور است آن است که این عرصه بدلیل خلا اطلاع رسانی مستند و علمی از یک سو و تراکم تبلیغات ماهواره ای و وفور وبسایت های زرد و غیر علمی دچار چالش های متعدد شده است، به طوری که اعتماد عمومی و حتی بسیاری از پزشکان را خدشه دار  کرده است.

بی شک دسترسی مطمئن به اطلاعات و دانش روزآمد، روا، پایا و جامع بصورت حرفه ای و تخصصی برای مصرف کنندگان انواع  مکمل های غذایی، مکمل های دارویی، مکمل های ورزشی و همچنین قرص ها و شربت های تقویتی، چاقی، لاغری و مولتی ویتامین ها و نیز پزشکان و کادر درمانی و همچنین مدیران فعال در حوزه تولید، واردات و عرضه مکمل های غذایی و گسترش ارتباطات بین رشته‌ای در جامعه اهمیت به سزایی در حفظ و ارتقای سلامت ایرانیان دارد. و در این میان نقش رسانه‌های گروهی در فراهم نمودن فضایی برای ایجاد بانک اطلاعات و تعامل برای تقارب آرا و نیل به شاخص‌های مطلوب‌تر خدمات سلامت انکارناپذیر است.

مکمل شناسی، اولین سامانه بانک اطلاعات در حوزه مکمل های غذایی، مکمل های دارویی، مکمل های تغذیه ای، مکمل های ورزشی اعم از انواع قرص ها وشربت های تقویتی، لاغری، چاقی، مولتی ویتامین ها و مینرال ها است که بر رویدادهاو محصولات این حوزه و اطلاع رسانی بی طرفانه و مبتنی بر منابع علمی تمرکز نموده است و تلاش می کند هر آنچه را که در این عرصه اثرگذار است ،گردآوری و بازنشر کند چرا که سخت معتقد است آگاهی، اثر تصمیمات راهبردی را تضمین می کند.

این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی، خصوصا قوانین وزارت بهداشت و سازمان غذا ودارو، تامین منافع ملی را اصل لایتغیر خود می داند.

مکمل شناسی علاوه بر توجه به تامین خواسته ها و نیازهای مصرف کنندگان مکمل های غذایی و ورزشی، تلاش پیوسته در بازنشر اطلاعات نامتقارن و پراکنده حوزه مکمل های غذایی برای بهره برداری شایسته مدیران فعال در بخش تولید، واردات، صادرات و توزیع این فراورده ها بمنظور دستیابی به اهداف چشم انداز بیست ساله کشور دارد.


پایگاه اطلاع رسانی "مکمل شناسی" با اعتقاد به‌نقش ویژه گروه پزشکی، تغذیه و داروسازی در دستیابی به اهداف متعالی سلامت، انعکاس مسائل و چالش های مصرف مکمل های غذایی را وظیفه خود می داند و بر این مبنا در کنار مباحث کلا‌ن، به مشکلا‌ت مدیریت حوزه مکمل های غذایی در کشور نیز می‌پردازد تا گامی در مسیر رفع مشکلات این حوزه برداشته باشد.

مکمل شناسی تلاش دارد پایگاه اطلاع رسانی پرنشاط، باشهامت، واقع بین، منصف و تاثیرگذار باشد و ارتقای بهینه عدالت، کارایی و کیفیت در نظام سلامت را مبنای عمل خود قرار دهد تا عاملی مفید برای ارتقای توانمندی یک نظام سلامت باثبات باشد.

مکمل شناسی، با رویکردی حرفه‌ای و با اتکا به فناوری و فنون اطلاع‌رسانی، رسالت خود را در چارچوب قوانبن کشور ، با رعایت اصول امانتداری و بدون پیش‌داوری انجام می دهد و دست یکایک مخاطبان را به گرمی می‌فشارد و متواضعانه، حُسن همراهی آنان را در این مسیر پرفراز و نشیب با نهایت امتنان ارج می نهد.‌

شما نیز می توانید با فشار دادن چند کلید و چند کلیک با ما تجربه ای نو در عرصه مکمل های غذایی، دارویی، ورزشی را تجربه کنید و حتی با دانش و همراهی و همکاری خود،دیگران را نیز در جریان جدید ترین اخبار قرار دهید.

xپیش از هرگونه فعالیتی، شرایط استفاده از سایت مکمل شناسی و نحوه خرید و تهیه مکمل های غذایی را اینجا ملاحظه بفرمایید.

_______________________برای تماس با سایت مکمل شناسی اینجا کلیک کنید