بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

گزارش تصویری افتتاحیه چهارمین کنگره مکمل های غذایی-خرداد 1395

.

جامعه سالم زیر بنای توسعه هر کشور بوده و یکی از راه های نیل به این هدف برخورداری از تغذیه صحیح می باشد، بنابراین در اختیار قرار دادن اطلاعات لازم در مورد مکمل های غذایی و رژیمی به افراد جامعه ضروری است. ویتامین ها و عناصر معدنی که مجموعا ریز مغذی ها نامیده می شوند. نقش اساسی در سلامت افراد در دوره های مختلف زندگی داشته و کمبود آن ها می تواند اثرات نامطلوب داشته باشد. در چنین شرایطی به منظور ایجاد تعادل تغذیه ای و حفظ سلامتی بدن و پیشگیری از ابتلا به بیماری ها استفاده از مکمل ها به عنوان یک راهکار مورد توجه پزشکان و متخصصان است. 

لذا با توجه به گرایش مصرف مکمل های غذایی و رژیمی در میان افراد جامعه و هم چنین استقبال دست اندرکاران و متخصصان، چهارمین همایش مکمل های غذای و رژیمی با هدف بررسی و جایگاه مکمل های غذایی و رژیمی در سلامت زنان، مادران و کودکان در دستور کار فعالان این حوزه قرار گرفته است

گفتنی است چهارمین کنگره مکمل های غذایی از روز هشتم خرداد در محل هتل المپیک برگزار شده است.

در این برنامه بسیاری از مسئولین سازمان غذا و دارو از جمله مدیر کل اداره مکمل های غذایی حضور داشته و به ایراد نقطه نظرات خود پرداختند.

همچنین رئیس اتحادیه واردکنندگان مکمل های غذایی و رئیس سندیکای تولید کنندگان مکمل های غذایی نیز جزء سخنرانان این کنگره هستند.

نکته جالب در این کنگره آن است که خبرآنلاین به نقل از ایرنا در این خصوص نوشت: مهناز افشار بازیگر سینما در چهارمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی آمادگی خود را برای حضور در هر حرکت حمایتی برای زنان باردار بدسرپرست در جهت برخورداری از امکانات خوب، اعلام کرد.

این بازیگر سینما در چهارمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی در هتل المپیک افزود: در این همایش اطلاعات زیادی به دست آوردم چنانکه داشتم برای فرزند دوم برنامه ریزی می کردم که با اطلاعات بیشتری به آن فکر کنم.



captcha