سلامت جنسی: ارزیابی تاثیر زعفران بر اختلال نعوظ در مردان

سلامت جنسی: ارزیابی تاثیر زعفران بر اختلال نعوظ در مردان
تحقیقاتی که توسط پژوهشگران ایرانی انجام شده است نشان می دهد زعفران می تواند تا حد زیادی عملکرد جنسی و اختلالات نعوظ در مردان را بهبود بخشد.

در مطالعه ای که توسط محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد، تاثیر زعفران بر اختلال نعوظ در مردان ارزیابی شد.

در این تحقیق 20 مرد بیمار که مبتلا به اختلال نعوظ بودند انتخاب شده و به مدت 10 روز تحت درمان قرار گرفتند. آنها هر روز صبح یک قرص که حاوی 200 میلی گرم زعفران بود مصرف کردند. این افراد قبل و بعد از مصرف قرص های زعفران با تست ها و پرسشنامه های معتبر ارزیابی شدند و وضعیت نعوظ در آنها بررسی شد.

نتایج نشان داد، پس از مصرف قرص های زعفران به مدت 10 روز، پیشرفت چشمگیری چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ تئوری در وضعیت نعوظ این بیماران مشاهده شد. نمره کسب شده در تست نعوظ قبل از مصرف 10 روزه زعفران در این افراد 22/15 و بعد از مصرف آن 39/20 بود که نشان از بهبود چشمگیر وضعیت نعوظ داشت.

این نتایج نشان می دهد مصرف زعفران تنها به مدت 10 روز می تواند منجر به بهبود کیفیت زندگی جنسی مردان مبتلا به اختلال نعوظ شده و اختلال آنها را تا حد زیادی درمان کند.

نتایج این تحقیق در سال 2009 در مجله Phytomedicine به چاپ رسید.منابع و رفرنس ها:

Source & Reference

Evaluation of Crocus sativus L. (saffron) on male erectile dysfunction: A pilot study

Phytomedicine, Volume 16, Issue 8, August 2009, Pages 690-693...

برای مشاهده مقاله روی سایت مبدا به زبان اصلی اینجا کلیک کنیدکلید واژه ها

مکمل غذایی، زعفران، نعوظ، سلامت جنسی، عملکرد جنسی، مکمل ورزشی، ورزشکار، مولتی ویتامین، ریز مغذی ها، کلسیم، آهن، ویتامین گروه ب، ویتامین های محلول در آب، ویتامین های محلول در چربی، سیستم ایمنی، رژیم غذایی، سبک زندگی، لیست مکمل های غذایی، آنتی اکسیدان، عوارض مصرف، نحوه مصرف، کاربرد مکمل های غذایی، بهترین زمان مصرف، داروخانه آنلاین، داروخانه، خرید قرص تقویتی، مکمل شناسی، آثار ویتامین ها، عملکرد عصبی، سرطان، پیشگیری، شربت کودکان، تقویت کودکان، سوء تغذیه کودکان، خستگی مفرط، نشاط، داروخانه های گیاهی، داروخانه های سنتی، اتحادیه، مکمل های ویتامینی، خرید قرص، تهیه شربت، تقویتی، ورزشی، پروتئین، گیاهان دارویی، منابع علمی، آنلاین، مکمل شناسی،

تهیه شده در گروه تحریریه سایت مکمل شناسی

"منصور"
بسته های ویژه خبری را دنبال کنید : سلامت جنسی سلامت مردان

پیشنهاد خواندنی

files-news-673964kam-khooni[6f468d049c59af5933dc63325dacf37c].jpg مشاهده
سمی و یا ایمن بودن فروس بیس گلیسینات؟