بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

دارو گستر رازی

دارو گستر رازی

.

شرکت داروگستر رازی فعالیت وارداتی خود را از سال ۱۳86 در زمینه واردات مکملهای دارویی آغاز کرده و تاکنون توانسته است سهم مهمی از این بازار را به خود اختصاص دهد.

شرکت داروگستر رازی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتNational Vitamin Company  آمریکا در زمینه واردات محصولات برند TNT Formula گردیده و تحت نظارت سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اقدام به واردات و توزیع 17 مکمل از این برند معتبر بین­ المللی نموده است.

این شرکت در نظر دارد با در اولویت قرار دادن نیاز جامعه و با بهره گیری از نیروهای متخصص ومجرب با نهایت دقت و حساسیت بر کیفیت فرآورده ­های دارویی، اقدام به واردات وعرضه این محصولات از برندهای معتبر جهان در سطح کشور نماید. شرکت داروگستر رازی جهت ارتقاء سلامت جامعه و کمک به نظام دارویی و درمانی کشور، اقدام به واردات محصولات دارویی منطبق با استاندارد های جهانی و اسلامی از شرکت­های معتبر بین­ المللی می ­نماید تا هدف اصلی این مجموعه که در دسترس بودن کلیه فرآورده ­های دارویی روز جهان، با کیفیت برتر در بازار کشور می ­باشد، تحقق یابد.

زمینه فعالیت وارد کننده مکمل های غذایی پخش و توزیع
نام مدیر: -
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران - میدان آرژانتین – خیابان احمد قصیر ( بخارست) – کوچه 12 پلاک 24
آدرس کارخانه: -
تلفن: 021-88103318
فکس: 021-88537028
وب سایت: www.darougostarrazi.com
ایمیل: P.Development@darougostarrazi.com
اطلاعات جانبی عضو اتحادیه واردکنندگان مکمل های غذایی
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code