بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

داروگستر یاسین

داروگستر یاسین

.

 شرکت داروگستر یاسین که دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده است، یک شرکت سهامی خاص با 400 نفر پرسنل در سرتاسر ایران می باشد.

این شرکت به عنوان یک شرکت تولید و توزیع کننده محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی در سال 1388 تأسیس شد.

با اولویت دادن به بخش فعالیت توزیع، این شرکت توانسته است ظرف کمتر از دو سال، با بهره گیری از یک سیستم توزیع گسترده و پرسنل ماهر و آموزش دیده،  به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان محصولات دارویی در ایران مطرح شود.

با 25 انبار که هر یک بطور متوسط 1000 متر مربع وسعت دارند، سیستم سفارش آنلاین و نرم افزار توزیع به روز، سیستم توزیع مکانیزه ما توانسته است با افزایش فروش تا 300 درصد در سال مالی دوم نسبت به سال اول، کارآمدی خود را به اثبات برساند.

هدف پرسنل جوان و خلاق و همچنین مدیران مجرب ما فراهم کردن دسترسی آسان و سریع به مراقبتهای بهداشتی مطمئن تر با قیمتهای مناسبتر است.

از این رو، در نظر است که تعداد شعب و نمایندگیهای خود را، که در حال حاضر 25 واحد در سرتاسر ایران می باشد، افزایش داده و سطح وسیعتری را تحت پوشش کامل خود قرار دهیم.

در راستای حفظ جان تمامی بیماران در سراسر کشور،  فعالیت ما بر تأمین داروهای حیاتی اعم از ژنریک و برند متمرکز شده است. برای نیل به این هدف، در حالی که در ابتدای فعالیت توزیع، 200 قلم دارو در سبد دارویی ما وجود داشت، این رقم طی همکاری با 45 تأمین کننده داخلی در حال حاضر به 1400 قلم رسیده است.

ما همچنین بر آنیم که سطح دانش و آگاهی عمومی را نسبت به مشکلات سلامتی، تحقیقات انجام شده در این زمینه و جدیدترین روش ها و تجهیزات درمانی ارتقاء دهیم تا از این طریق گامی در راستای ارتقاء کیفی زندگی مردم برداشته باشیم.

در راستای وسعت بخشیدن به فعالیتهای تجاری خود تا سطح بین المللی، این شرکت قصد دارد سالانه 20 درصد سرمایه خود را افزایش دهد و با شرکتهای تولید کننده محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی در سرتاسر دنیا روابط تجاری برقرار کند.زمینه فعالیت تولید کننده مکمل های غذایی پخش و توزیع
نام مدیر: آقای دکتر سید روح اله حسینی
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران - میدان صادقیه - کوچه احسانگر- پلاک 4
تلفن: 44968220-021
فکس: 44034527-021
ایمیل: info@yasinpharma.com
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code