بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

داروسازی کارن

داروسازی کارن

.

شرکت مکمل‌های غذایی - حیاتی کارن با مشارکت شرکت Mass Global Nutrition کانادا به عنوان اولین تولیدکننده اختصاصی مکمل‌های غذایی در ایران کار خود را از سال 1381 آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از 250 نفر پرسنل صفی و ستادی، بیش از 45 نوع محصول مختلف در طعم‌ها و اندازه‌های گوناگون به صورت پودر، قرص، کپسول و بارهای شکلاتی ویژه تولید می‌نماید.

تقریبا تمامی محصولات تولیدی این شرکت برای اولین بار در کشور با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده از تولیدکنندگان معتبر سراسر دنیا و به‌کارگیری کادر علمی مجرب با تخصص‌های خاص از جمله متخصصان تغذیه و صنایع غذایی و داروساز در واحدهای مختلف، در سه گروه اصلی فرموله و تولید می‌شود. این سه گروه اصلی محصولات عبارتند از:

- مکمل‌های تندرستی (خانواده) با نام تجاری کارن

- مکمل‌های تغذیه بالینی با نام تجاری کارن

- مکمل‌های ورزشی با نام تجاری PNC 

از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف شرکت می‌باشد، بنابراین شرکت کارن تمام مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنایع و معادن و گواهینامه‌هایHACCP ،ISO22000: 2005  و ISO9001: 2008 را دریافت نموده است تا مصرف کنندگان بتوانند محصولات این شرکت را با اطمینان خاطر از سلامت، کیفیت و تاثیرگذاری آنها استفاده نموده و بهترین نتیجه را بدست آورند.

با توجه به مصرف مکمل‌های غذایی PNC توسط ورزشکاران حرفه ای و اعضای تیم‌های ملی، این شرکت نمونه محصولات خود را جهت اطمینان از عاری بودن از هر نوع آلودگی به مواد آنابولیک شامل دهیدرواپی آندروستون، ناندرولون، دی هیدروتستوسترون، تستوسترون، آندرستین دیون، متیل تستوسترون و اکسی متولون به آزمایشگاه مرجع فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران ارسال نموده و تاییدیه آن را از این فدراسیون معتبر اخذ نموده است.

جهت در دسترس بودن مکمل‌های غذایی و اطمینان از سلامت شبکه توزیع، این شرکت محصولات خود را توسط شرکت پخش سراسری دارویی کارن به داروخانه‌های سراسر کشور ارسال می‌نماید .

قابل ذکر است این شرکت جهت راهنمایی تغذیه‌ای مصرف کنندگان و درست مصرف کردن مکمل‌های غذایی، واحد مشاوره خود را به طور رسمی از مهر ماه سال 1384 فعال نموده است. این بخش با نام صدای مشاور پل ارتباطی مشتریان و شرکت می‌باشد. در این بخش کارشناسان تغذیه پاسخگوی سوال‌های مختلف در زمینه معرفی، انتخاب و نحوه صحیح مصرف محصولات و همچنین دریافت پیشنهاد و ارایه راهکار مناسب برای مشکلات احتمالی هستند.

زمینه فعالیت تولید کننده مکمل های غذایی وارد کننده مکمل های غذایی واردکننده محصولات نیم ساخته و بالک تولید کننده مواد اولیه پخش و توزیع
نام مدیر: دکتر علی مزیدی
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران- بلوار نلسون ماندلا(آفریقا)- خیابان ناهید غربی- پلاک 3
آدرس کارخانه: یزد- شهرک صنعتی خضرآباد- بلوار ابریشم- بلوار اقاقیا- 24متری زیتون- شرکت داروسازی کارن
تلفن: 021-26204283
فکس: 021-22036395
وب سایت: www.karenpharma.com
ایمیل: info@karenpharma.com
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
استقلالی ها
آیا محصولات شرکت کارن مورد تایید اساتید دانشگاهی است؟
نماینده شرکت کارن/خانم لیلا کبودانیان/کارشناس تغذیه بله مکمل ها صد در صد مورد تآیید اساتید دانشگاهی می باشند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر در مورد شرکت کارن به سایت کارن مراجعه نموده سوابق شرکت را مطالعه فرمایید.
احسان
با سلام چرا سایت کارن رو فیلتر کردن؟
مدیر سایت سلام ضمن تشکر از حسن توجه شما به سایت مکمل شناسی، به اطلاع می رساند که شرکت کارن یکی از معتبرترین تولیدکنندگان مکمل های غذایی در ایران است. سایت اینترنتی این شرکت، فعال می باشد و میتوانید آدرس اینترنتی وبسایت این شرکت را روی سایت مکمل شناسی ملاحظه فرمایید