بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

ایلیا پارس

ایلیا پارس

.

ایلیا پارس حامی ورزشکاران

شرکت ایلیا پارس، در سال ١٣٨٤ به منظور ایجاد سیستم مدرن جهت تولید ، بسته بندی ، و توزیع انواع مکمل های غذایی مورد مصرف ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی تاسیس گردید و در راستای تحقق این آرمان این شرکت اقدام به احداث یک سایت صنعتی جهت تولید به مساحت ٦٠٠٠ متر در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد نمود و پس از اخذ استانداردهای گوناگون کشور و رعایت موازین خاص تولید مواد غذایی این شرکت موفق به دریافت مجوز پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور گردید. 

شرکت ایلیا پارس قصد دارد با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات تولید و بسته بندی رقیبی برای انواع محصولات خارجی باشد و با افزایش زمینه های فعالیت خود بستر مناسب را برای صادرات نیز فراهم آورد و به بازار جهانی وارد شود.
ایلیا پارس همواره در تلاش است با حمایت از ورزشکاران و نام آوران رشته های ورزشی مختلف علاوه تقویت مالی این ورزشکاران عزیز کشورمان بتواند کیفیت و تاثیر بالای محصولات خود را به همگان اثبات نماید. از این رو دوبیس بارها اسپانسر برگزاری انواع مسابقات ورزشی شده است که این امر از جمله اهداف با ارزشی است که فعالیت های ورزشی را هر آنچه بهتر در کشور عزیزمان بومی می نماید.اخذ گواهینامه های مدیریتی

ایلیا پارس موفق به اخذ تمامی ایزو ها و استاندارد های بین المللی لازم جهت انجام امور مدیریتی و تولید مطرح سراسر دنیا گردید.
که از این رو می توان به ISO ۹۰۰۱ ، ISO ۲۲۰۰۰ و HACCP اشاره کرد.


شرکت با ساخت انواع لوح فشرده و نرم افزار های ویژه موبایل و رایانه سعی در گسترش هرچه بیشتر فعالیت خود نمود. و در ادامه با طراحی و ارائه وب سایت رسمی شرکت گام دیگری در این زمینه برداشت. که هم اکنون وب سایت مرجع کاملی از اطلاعات و نحوه فعالیت این مجموعه می باشد.
زمینه فعالیت تولید کننده مکمل های غذایی
نام مدیر: -
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران - صادقیه - بلوار اشرفی اصفهانی - نرسیده به مرزداران - بن بست گلها - پلاک ۲ - واحد ۱
آدرس کارخانه: کرج، اشتهارد، شهرک صنعتی کوثر
تلفن: 021-44226061
فکس: 021-44226061
وب سایت: doobis.ir
ایمیل: info@iliyapars.com
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code