بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

لیوار

لیوار

.

شرکت دارویی- بهداشتی لیوار در خرداد ماه 1383 با همراهی گروهی از مدیران صاحب تجربه در بخش های مختلف صنعت دارو، در تهران پدید آمد.

لیوار به عنوان یک تشکل جوان در مدت زمان کوتاهی توانست با استفاده بهینه از شایستگی‌‌های فنی، تجاری و مالی همراهان خود به مجموعه‌ای حرفه‌ای و توانا تبدیل شود و شمار اقلام دارویی و بهداشتی وارداتی خود را از کشورهای آمریکا، کانادا، سوئیس و اسپانیا به بیش از 100 برساند. این محصولات شامل گروه های زیر می باشد:

- مکمل های رژیمی- غذایی با برند Natural World از کشور آمریکا

- مکمل های رژیمی- غذایی با برند Nutri Century از کشور کانادا

- محصولات بهداشت پوست با برند Swiss Nature از کشور سوئیس

- محصولات بهداشت فردی بانوان و آقایان با برند Body Natur از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت چشم با برند Disop از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت دهان و دندان با برند Kin از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت پا با برند Body Natur از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت پوست و مو با برند Interapothek از کشور اسپانیا

در فرآیند انتخاب همکاران خارجی و محصولات، واحدهای تحقیق و توسعه، بازاریابی و تحقیقات بازاریابی شرکت کلیه جوانب مختلف مانند رعایت استانداردهای روز جهانی، کاربرد تکنولوژی مدرن در طراحی و تولید، کیفیت مواد اولیه مصرفی و محصول نهایی، کاربرد و اثربخشی محصول را کاملا بررسی و مورد توجه قرار داده، مناسب ترین گزینه ها را انتخاب نمودند.

همگام با افزایش تعداد محصولات، و برای ارتباط نزدیک تر با مخاطبین خود و ارائه خدمات سریع تر و کارآمدتر، مدیران لیوار تصمیم گرفتند شرکت پخش انحصاری، تخصصی و سراسری دارویی- بهداشتی لیوار را تاسیس و راه اندازی نمایند. از آذر ماه سال 1386 و پس از تاسیس این شرکت و شعب آن، با همکاری نمایندگان مجرب، لیوار طبق رسالت خویش محصولات خود را در اقصی نقاط ایران در داروخانه های معتبر توزیع و در دسترس همگان قرار داده است.      

با گذز از این مرحله، لیوار راه اندازی واحد تولیدی  مجهز به مدرن ترین تکنولوژی جهانی را در دستور کار قرار داد. با اهتمام شبانه روزی کلیه همکاران، در مدت زمان کوتاهی بسترهای مناسب آماده و مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، وزارت صنایع و وزارت بازرگانی اخذ شد و با حمایت همکاران اروپایی و آمریکایی، طراحی و ساخت تجهیزات مربوطه نیز در خارج از ایران آغاز شد. 

لیوار به زودی قادر خواهد بود محصولات تولید تحت لیسانس خود را در اختیار جوامع متخصص و مصرف کنندگان قرار دهد تا گامی دیگر در تامین و ارتقاء سلامت جامعه برداشته باشد.
زمینه فعالیت وارد کننده مکمل های غذایی پخش و توزیع
نام مدیر: امیر قلن بر
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران – خیابان ملاصدرا – خیابان شیخ بهایی شمالی خیابان صائب تبریزی غربی – پلاک 4
آدرس کارخانه: مهرشهر - ماهدشت - منطقه ویژه اقتصادی پیام
تلفن: ۰۲۱-۸۴۰۹۶
فکس: 02188607980
وب سایت: livar.net/
ایمیل: support@livar.net
اطلاعات جانبی عضو سندیکای تولیدکنندگان مکمل های غذایی عضو اتحادیه واردکنندگان مکمل های غذایی عضو اتحادیه واردکنندگان دارو عضو انجمن واردکنندگان فراورده های آرایشی و بهداشتی
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code