بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

پرسش و پاسخ

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
Barbod پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
ورزش های بدن سازی ممکن است خطر ابتلا به بیماری پروستات را افزایش دهد؟؟؟؟؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. ورزش بدن سازی خیر اما مکمل های بدنسازی به ویژه مکمل های استروئیدی دارای عوارض جدی از جمله بر غده پروستات هستند.
60 ساله پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
از چه سنی خطر ابتلا به بیماری بزرگ شدن پروستات افزایش می یابد؟ میتوان کپسول پروست هلث جی وی آی را قبل از بیمار شدن مصرف نمود؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. ۸ درصد مردان ۳۱ تا ۴۰ سال، ۵۰ درصد مردان ۵۱ تا ۶۰ سال، ۷۰ درصد مردان ۶۱ تا ۷۰ سال و ۹۰ درصد مردان ۸۱ تا ۹۰ سال به بزرگی خوش خیم پروستات مبتلا می شوند. بله، پروست هلث قادر است از بزرگی خوش خیم پروستات پیشگیری کند. توصیه می کنم حتما با پزشک مشورت کنید.
Yahya poor mohammad پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
سلام. کپسول پروست هلث جی وی آ ی از بهترین داروهای مبتلایان به بیماری بزرگ شدن پروستات هست؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. محصول پروست هلث دارو نیست، مکمل غذایی است. این محصول برای پیشگیری و کنترل التهاب و بزرگی خوش خیم پروستات توصیه می شود.
رمضانی اسلیم ایکس3 جی وی آی لیست محصولات
با سلام.آیا اسلیم ایکس جی وی آی دارای ترکیباتی هست که روی بافت عضلانی هم اثرمنفی بگذارید؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. اسلیم ایکس با کاهش اشتها، کاهش جذب و افزایش چربی سوزی و متابولیسم به لاغری کمک کرده و اثری بر بافت عضلانی بدن ندارد.
قامری فرو کامپلیت سوپرابیون لیست محصولات
فروکامپلیت سوپرابیون را می توانیم برای تقویت سیستم ایمنی استفاده کنیم؟
نماینده شرکت اکسون فارمد/ بهار سبحانی/داروساز بله
عرفان پوستی کلسیترا سوپرابیون لیست محصولات
ایا قرص کلسیترا برای افزایش قد مفید است ؟
نماینده شرکت اکسون فارمد/ بهار سبحانی/داروساز در سنین رشد برای رشد استخوانها و افزایش قد نیاز به مصرف زینک، کلسیم، منیزیم و ویتامین د هست، کلسیترا هم تمامی این مواد مغذی را دارد و میتواند برای رشد استخوان بسیار مفید باشد ولی برای افزایش قد نیاز به میزان مصرف بیشتری از این مواد بویژه زینک است.
پرویز کلسیترا سوپرابیون لیست محصولات
کلسیترا سوپرابیون به صورت شربت نیز موجود هست؟
نماینده شرکت اکسون فارمد/ بهار سبحانی/داروساز تنها بصورت قرص موجود می باشد.
ظهیری کلسیترا سوپرابیون لیست محصولات
کلسیترا سوپرابیون را می توانیم به هنگام مصرف غذا استفاده کنیم یا اینکه مصرف ان ملاحظات خاصی دارد
نماینده شرکت اکسون فارمد/ بهار سبحانی/داروساز بهتر است بلافاصله پس از وعده غذایی مصرف نشود و حداقل یک ساعت فاصله داشته باشد.
سعیده افشاری آلگومد لیست محصولات
واقعا آلگومد چقدر روی لاغری اثرگذار است؟
نماینده واحد علمی شرکت آلگومد/ آقای مقصود سیفی/کارشناس ارشد با سلام. اثرات آلگومد بر روی کاهش وزن طی تحقیقات متعدد به اثبات رسیده است. میتوانید به پاسخ سوالات مشابه نیز مراجعه کنید.
مرضیه شفیعی آلگومد لیست محصولات
سلام و وقت بخیر بنده در دوران شیردهی هستم. و خیلی اضافه وزن دارم الان حدود ۱۱۰ کیلو شدم ... اول اینکه میخواستم بپرسم برای کنترل وزن و اشتها چند قرص در روز باید مصرف کنم ... دوم اینکه قبلا آلگومد رو تهیه کردم اما مصرف نکردم تاریخ انقضاش برج 9 سال دوهزارو شانزده بوده ولی تو یخچال بوده ... میگین دیگه قابل مصرف هست ؟
نماینده واحد علمی شرکت آلگومد/ آقای مقصود سیفی/کارشناس ارشد با سلام. شما میتونید از آلگومد ساده یا کلاسیک استفاده کنید که درش سبز رنگه. بهتره قبل از ناهار و شامتون مصرف کنید تا اشتهاتون رو کم کنه. میتونید 4 تا 6 قرص در روز در دو وعده استفاده کنید. بعد از تاریخ انقضا قرص ها خراب یا فاسد نمیشن ولی از اثراتش کاسته میشه.
آریا نادری آلگومد لیست محصولات
سلام میشه بفرمایید فرق این قرص های آلگومد با آلگومد فورت چیه؟
نماینده واحد علمی شرکت آلگومد/ آقای مقصود سیفی/کارشناس ارشد با سلام تمامی محصولات آلگومد حاوی جلبک کلرلا ولگاریس است که در آلمان کشت و تولید می گردد. تفاوت محصولات با رند در مختلف در میزان برخی املاح و ویتامین های آنهاست. آلگومد فورت حاوی آهن و ویتامین B12 و ویتامین C بیشتری بوده و برای خانم هایی که دچار کمخونی و فقر آهن هستند مناسب تر است.
قادری فرو کامپلیت سوپرابیون لیست محصولات
وقت بخیر، لطفا توضیح دهید که آیا فروکامپلیت ، ضد تهوع است؟ من هر وقت قرص آهن می خورم، گرفتار تهوع می شوم ولی شنیم برخی قرصها اینگونه نیستند. حالا سوالم دقیقا همین است که آیا میزان ایجاد تهوع فروکامپلیت چقدر است؟
نماینده شرکت اکسون فارمد/ بهار سبحانی/داروساز این مکمل بدلیل داشتن ملح آهن فروس گلایسین سولفات کمترین عارضه گوارشی را در مقایسه با سایر املاح آهن دارد. دلیل این امر هم این است که این ملح به آهن اجازه نمی دهد که در معده باز شود و ایجاد عوارض گوارشی از جمله سوزش سر دل و تهوع کند در نتیجه تنها در روده باز می شود. از طرفی د راین ترکیب ویتامین ب۶ نیز وجود دارد که نه تنها دارای نقش در خونسازی است بلکه از بروز حالت تهوع هم جلوگیری می کند. این مکمل مناسب افراد حساس به آهن می باشد.
داووودی زینک پلاس سوپرابیون لیست محصولات
زینک پلاس به چه معنا است؟
نماینده شرکت اکسون فارمد/ بهار سبحانی/داروساز زینک (روی) همراه با ویتامین های گروه B که برای سلامت پوست و مو مفید هستند.ویتامین های B1. B2.B12.B6.بیوتین.اسیدفولیک.نیکوتینامید.پانتوتنیک اسید
زعفراین زینک پلاس سوپرابیون لیست محصولات
زینک پلاس سوپرابیون ممکن است که دارای عوارض خاصی نظیر دل درد باشد
نماینده شرکت اکسون فارمد/ بهار سبحانی/داروساز در صورت مصرف زینک پلاس با معده خالی دل درد بروز کرد، آن را بعد از وعده غذایی و با آب کافی میل کنید.
سپیده افشار آلگومد لیست محصولات
سلام در مورد اثربخشی آلگومد برای لاغری توضیح دهید
نماینده واحد علمی شرکت آلگومد/ آقای مقصود سیفی/کارشناس ارشد با سلام. آلگومد یک محصول طبیعی و حاصل از کشت جلبک خاصی در بزرگترین و پیشرفته ترین فتوبایوراکتور جهان در آلمان است و اصولا نوعی سوپرفود می باشد و نه دارو... تحقیقات صورت گرفته در ایران و جهان اثرات آلگومد را بر کاهش وزن به اثبات رسانیده است. برای اطلاعات بیشتر میتوانی به سایت شرکت مراجعه و یا با ما تماس بگیرید.