کپسول نوتری لیور ساپورت

موارد اثر مکمل نوتری لیور ساپورت:
کمک به نوسازی و باز سازی سلول‌های کبدی 
موثر در اختلالا ت کبدی از قبیل سیروز ، کبد چرب، آسیب‌های کبدی ناشی از ابتلا به انواع هپاتیت‌‎‎های ویروسی.
کمک به جبران صدمات کبدی ناشی از سموم، داروها و شیمی درمانی
کمک به جبران صدمات ناشی از مصرف الکل


ماده موثر: 
خار مریم (Milk Thistle): گیاهی است که در تمام مناطق شمالی، غرب و جنوب ایران می‎روید.
میوه خار مریم حاوی ماده‌ای به نام سیلی مارین است. این ماده ترکیبی از فلاونوئیدهاست که از عصاره الکلی میوه‌های خشک شده استخراج می‌شود. چهار ماده شاخص موجود در این عصاره شامل سیلی بین (Silybin) ، ایزو سیلی بین (Isosilybin) ، سیلی کریستین (Silycristin) و سیلی دیانین (Silydianin) هستند. مجموعه این فلاونولیگنان‎ها را سیلی مارین می نامند.
درمان ناراحتی‌های کبد، کیسه صفرا، طحال، کولیک ناشی از سنگ‌های صفراوی و زردی از دیگر کاربردهای آن است.


مکانیسم اثر:
سیلی مارین فعالیت آنزیم RNA پلی مراز را در هسته سلولی افزایش داده موجب تحریک سنتز پروتئین‎های ریبوزومال می‎شود و قدرت نوسازی سلولی کبد را افزایش می‎دهد. به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل نموده و رادیکال‌های آزاد سمی را از بین می‌برد. تشکیل لوکو ترین‌ها را مهار می‌سازد و در نتیجه باعث مهار واکنش‌های التهابی می‌گردد. سیلی مارین در درمان هپاتیت حاد و مزمن ویروسی هر دو مؤثر است. سیلی مارین و سیلی بین کبد را در مقابل استرس‎های اکسیداتیو محافظت نموده و فرآیندهای التهابی را که توسط رادیکال‎های آزاد و سیتوکین‌های ثانویه تحریک می‌شوند مهار می‌‎نمایند. آثار محافظتی سیلی مارین و سیلی بین در نسوج مختلف کاربرد بالینی این مواد را همراه با داروهای ضد سرطان برای کاهش آثار سمی آن‎ها در بیماران سرطانی پیشنهاد می‎نماید.


تداخلات دارویی:
در مبتلایان به سیروز، مصرف همزمان آن با آسپرین ممکن است موجب افزایش متابولیسم آسپرین شود. اثرات محافظت کبدی خار مریم قادر است سمیت کبدی استامینوفن و داروهای شیمی درمانی را کاهش دهد. در صورت مصرف همزمان با داروهای ضد دیابت امکان افت شدید قند خون وجود دارد. مصرف همزمان این گیاه با داروهایی که سبب اسهال می شوند موجب تشدید این عارضه می گردد.


روش مصرف :
دو بار در روز و هر بار 1 کپسول همراه غذا


محدودیت مصرف :
مصرف هم زمان با داروهای پایین آورنده قند خون ممکن است باعث افت شدید قند خون شود.
در بیمارانی که بیماری های مرتبط با استروژن مانند سرطان سینه یا رحم دارند (به دلیل خاصیت استروژنی سیلی مارین


توضیحات :
خار مریم به رفع علایم هپاتیت، سیروز و حالات التهابی کبد کمک می کند. خار مریم یکی از مهمترین گیاهان دارویی معروف به درمان اختلالات کبدی محسوب می شود. حتی یونانیان باستان نیز می دانستند که خار مریم دردرمان یرقان مفید است.
پزشکان قرون وسطی از این گیاه در درمان ناراحتیهای کبد و سایرناراحتیها استفاده می کردند و مادران شیرده نیز از برگ خار مریم برای افزایش شیر خود برای تغذیه کودکشان استفاده می کردند.
میوه خار مریم حاوی عنصر فعالی به نام “سیلی مارین” است. سیلی مارین ترکیبی حفاظت کننده از کبد در درون خار مریم است. این عنصر سلولهای آسیب دیده کبد را که در اثر الکل و سایر مواد سمی صورت می پذیرد ترمیم می بخشد.عنصر مزبور از نابودی سلولهای جدید کبد در اثر مواد مشابه پیشگیری می کند.


معرفی گیاه:
خار مریم اصالتاً بومی منطقه مدیترانه است. این گیاه امروزه در سرتاسر نقاط دنیا از اروپا تا آسیا و از آفریقا تا آمریکای شمالی گسترده شده است. این گیاه تنومند معمولاً در مناطق خشک و آفتابی رشد می کند. ساقه‌ این گیاه در قسمتهای فوقانی خود شاخه می دهند و ارتفاع و طول این گیاه از ۷ تا ۱۰ پا می رسد.
برگهای این گیاه پهن و دارای خالها یا رگه های سفید است. گلهای آن قرمز ارغوانی است. میوه ریز و پوست سفت آن قهوه ای، لک دار و براق است. اینگیاه به آسانی رشد می کند و در طول کمتر از یک سال به سرعت به بلوغ می رسد.

برند

files-brands-Nutri-Century[d5e0d9053df7bea6f04ce2d8f116d505].jpg

قیمت

۴۶۰,۰۰۰ ریال
نام محصول: کپسول نوتری لیور ساپورت
Nutri LiverSupport
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
نوتری سنتری
nutri century
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های گوارش و کبد
کشور تولید کننده: کانادا
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
لیوار
تلفن شرکت: ۰۲۱-۸۴۰۹۶
وب سایت شرکت تامین کننده: http://livar.net/
تعداد در هر بسته: 60 عدد
سایر ترکیبات: -
شکل دارویی: کپسول
کپسول نوتری لیور ساپورت

امتیاز کاربران

قیمت محصولات

0

کیفیت محصولات

0

ارزش خرید

0

نقد و بررسی این مکمل غذایی را ثبت کنید

نقد و نظر خود را راجع به مکمل های غذایی اینجا وارد کنید

قیمت محصولات

کیفیت محصولات

ارزش خرید

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code