شربت پلیوم

پلیوم یک داروی گیاهی موثر در بهبود کلیه بیماری های های تنفسی فوقانی مانند سرماخوردگی، آنفلوانزا، سینوزیت، رینیت، فارنژیت و لارنژیت می باشد که با مصرف آن می توان از منافع بسیاری بهره مند شد.

پلیوم چیست ؟

در طول قرن ها طبیبان آفریقایی از جوشانده گیاهی به نام " UMCKALOBA" برای بهبود علایم عفونتهای تنفسی مختلف از جمله سل استفاده می نمودند تا اینکه در سال 1879، فردی به نام " استیونس " که مبتلا به سل ریوی بوده است، بنا به تشخیص پزشک خود جهت درمان بیماری خود به آفریقای جنوبی سفر می نماید.

نتیجه این سفر بهبودی کامل آقای " استیونس " پس از گذشت 4 ماه از درمان با داروی گیاهی به نام " پلارگونیوم سیدوییدز " می شود. آقای " استیونس " در سفر بازگشت از آفریقای جنوبی، این گیاه را با خود به انگلستان وارد می نماید که از آن زمان به نام " داروی استیونس " در دنیا ملقب می شود.

" داروی استیونس " در ریشه گیاه " پلارگونیوم سیدوییدز " بوده است که در حال حاضر کمپانی های معتبر دنیا مانند Schwabe سوییس استخراج و به فرم های مختلف دارویی تولید می شود.

کمپانی Kolmar کره ، عصاره این گیاه را براساس روش های پیچیده و خاصی استخراج نموده که به نام پلیوم ثبت نموده و به بازار های جهانی عرضه نموده است.

نحوه عملکرد پلیوم :

نحوه عملکرد پلیوم در بهبود بیماری های تنفسی مطابق با مکانیسم پنچ گانه زیر صورت می پذیرد :

1- خاصیت افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن : پلیوم با افزایش تولید اینترفرون ها و افزایش فاگوسیتوز ماکروفاژها، منجر به مهار پیشرفت بیماری در بدن می شود.

2- خاصیت ضد ویروسی : 95 – 80 درصد بیماری های تنفسی منشا ویروسی دارند که باتوجه به خاصیت ضد ویروسی بودن پلیوم منجر به رفع و بهبود بیماری می گردد.

3- خاصیت ضد باکتریایی : پلیوم نه تنها مانع چسبندگی باکتری های بیماری زا به سلولهای زنده مخاط دستگاه تنفسی می شود بلکه منجر به افزایش چسبندگی باکتری های بیماری زا به سلولهای مرده مخاط دستگاه تنفسی می گردد که همین امر منجر به پیشگیری از تجمع باکتری های بیماری زا در بدن می شود.

4- خاصیت موکولیتیک : پلیوم منجر به افزایش حرکت مژک های سیستم تنفسی می شود که در نتیجه حرکت این مژک ها، نقل و انتقال عوامل پاتوژن ( باکتری، ویروس، آلرژن ها) به خارج دستگاه تنفسی بهبود می یابد.

علاوه بر این پلیوم باعث رقیق شدن مخاط سیستم تنفسی در زمان بیماری می شود که در نتیجه آن از تجمع باکتری ها و ویروس ها جلوگیری می نماید.

5- کاهش تظاهرات و علایم بیماری : پلیوم منجر به کاهش علایم بیماری مانند گلودرد، سرفه، احتقان وآبریزش بینی، تنگی نفس، ضعف و... در افراد مبتلا به بیماری های تنفسی می گردد.

کاربرد پلیوم :

پلیوم یک داروی گیاهی موثر در بهبود کلیه بیماری های های تنفسی فوقانی مانند سرماخوردگی، آنفلوانزا، سینوزیت، رینیت، فارنژیت و لارنژیت می باشد که با مصرف آن می توان از منافع بسیاری بهره مند شد.

منافع کلیدی پلیوم : 1

- بهبود کلیه بیماری های تنفسی فوقانی ( با علایم گلودرد، احتقان و آبریزش بینی، سرفه و...)

2- افزایش سرعت بهبود بیماری های تنفسی فوقانی ( در حداقل زمان ممکن)

3- افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از ابتلای مجدد به بیماری های تنفسی

4- کاهش هزینه های درمان به علت کاهش ابتلا به بیماری های تنفسی

5- پیشگیری از ایجاد مقاومت باکتریایی

6- پیشگیری از مصرف آنتی بیوتیک در موارد غیرضروری

7- افزایش سطح کیفی زندگی

8- دارای کیفیت و تاثیرگذاری بالا

9- دارای طعم بسیارخوشمزه توت فرنگی

میزان مصرف پلیوم : روزی سه بار قبل از غذا پلیوم کمتر از 6 سال:1.5 تا 3 سی سی 6 تا 12 سال : 5 سی سی بیش از 12 سال : 5 تا 10 سی سی

بارداری و شیردهی : مصرف در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک انجام شود. شرایط نگهداری پلیوم : پلیوم را در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد و دور از نور و دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات اصلی:عصاره ریشه گیاه پلارگونیوم سیدوییدز

برند

files-brands-Kolmar22[d5e0d9053df7bea6f04ce2d8f116d505].jpg

قیمت

۲۳۰,۰۰۰ ریال
نام محصول: شربت پلیوم
Peliom Syrup
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
کلمار
kolmar
دسته بندی از لحاظ عملکرد: داروهای گیاهی سایر
کشور تولید کننده: کره جنوبی
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
بهشاد دارو
تلفن شرکت: 021-22131714
وب سایت شرکت تامین کننده: behshadpharma.com
سایر ترکیبات: عصاره ریشه گیاه پلارگونیوم سیدوییدز
شکل دارویی: شربت
مینا فراهی
با سرماخوردگی رفتم پیش دکتر، برام پلیوم نوشت. نمی شناختم پلیوم رو ولی بعد از 3 روز کاملا ابریزش بینی و گلودردم رو خوب کرد. بقیه شربتهایی که استفاده کرده بودم فقط برای سرفه بود ولی شربت پلیوم عالی بود.
جواد
پلیوم عالی است
مریم-ج
وقتی پلیوم را با دیگر دارهایی که تا الان برای گلو درد مصرف کرده بودم، فقط یاد پروسپان می افتم ولی محصول دیگری را نمی توانم در اون اندازه ها ببینم که باهاش مقایسه کنم ش
رمضانی
پلیوم را داروخانه به من پیشنهاد داد و واقعا برای کاهش عوارض سرماخوردگی ام مفید بود

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
ریحانه کیانی
یا می توان دارو را برای فرزند هفت ماهه ام استفاده کنم؟
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه بله شربت پلیوم را می توانید در کودکان کمتر از 6 سال به میزان 1/5 تا 3 میلی لیتر استفاده کنید
حمیدی
سلام علیکم، آیا ممکن است پلیوم به مشکلات تنگی نفس ناشی از آلودگی هوا هم کمکی کند
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه بله از آنجایی که پلیوم می تواند به کاهش التهاب و همچنین رقیق شدن و خروج ترشحات از مجاری تنفسی کمک کند می تواند در کاهش مشکلات تنفسی ناشی از آلودگی هوا نیز موثر باشد.
ثریا
در رابطه با پلیوم، می خواستم بپرسم که آیا می توان از آن برای کودکان زیر شش سال هم استفاده کرد؟
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه خیر
چالوسی
توضیح دهید که پلیوم دارای مواد ویتامینی و مواد معدنی هم هست؟
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه خیر پلیوم تنها حاوی عصاره گیاه پلارگونیوم است
حامد
پلیوم را می توانیم همراه با غذا استفاده کرد؟
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه بهتر است شربت و قرص پلیوم نیم تا یک ساعت قبل از غذا میل شود
الناز حسینی
سلام خسته نباشید پسرم من بیماری فاویسم حساسیت به باقلا داره آیا میتونم از شربت گیاهی پلیوم براش برای سرفه و سرماخوردگیش بدم ممنون
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه تاکنون گزارشی از منع مصرف این گیاه در این بیماری داده نشده است
س از تهران
آیا پلیوم برای عوارض آلودگی هوا هم مفید است؟
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه از آنجایی که قرص و شبت پلیوم م تواند به رقیق شدن و خروج ترشحات مجاری تنفسی کمک کند می تواند به کاهش علائم تنفسی ناشی از آلودگی هوا هم کمک کند.
چوگی
پلیوم را برای زنان مسن هم می توان مصرف کرد یا اینکه صرفا به کودکان اختصاص دارد؟
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه برای کودکان می توان تنها از شربت پلیوم و برای بزرگسالان از قرص و شربت استفاده نمود. میزان مصرف شربت پلیوم برای بزرگسالان روزی 3 بار هر بار 10 میلی لیتر می باشد.
پدرام
پلیوم را می توانیم برای افرادی که به گرده گل حساسیت دارند، مصرف کنیم...برادر من بیشتر لوراتادین در این خصوص مصرف می کرد
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه قرص و شربت پلیوم می تواند به کاهش علائم آلرژی مانند سرفه و آبریزش و احتقان بینی کمک کند اما اثر ضد آلرژی یا آنتی هیستامین ندارد.
ثریا
پلیوم برای زنان باردار بی خطر است؟
نماینده شرکت بهشاد دارو/نازیلا امین/فوق لیسانس تغذیه مصرف در دوران بارداری و شیردهی تنها با مجوز پزشک مجاز می باشد.