شربت کیدی کر

مشخصه ها :
- بهبود سلامت
- تامین ویتامین ها و عناصر ضروری بدن


روش مصرف :
کودکان 1 تا 4 سال روزی 2 بار، هر بار 1 قاشق چایخوری پر
کودکان بالای 4 سال روزی 3 بار، هر بار 1 قاشق چایخوری پر

ترکیبات اصلی: آهن، ویتامین ث، روی، لایزین

برند

files-brands-VITABIOTICS[d5e0d9053df7bea6f04ce2d8f116d505].png

قیمت

۱۷۹,۸۵۰ ریال
نام محصول: شربت کیدی کر
KIDICARE
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
ویتابیوتیکس
VITABIOTICS
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مولتی ویتامین کودکان مکمل های تقویت عمومی مکمل های تقویت سیستم ایمنی/آنتی اکسیدان ها مکمل های نوزادان و کودکان
کشور تولید کننده: انگلستان
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
ویتا آریا
تلفن شرکت: 021-88540342
وب سایت شرکت تامین کننده: -
تعداد در هر بسته: 200 میلی لیتر
سایر ترکیبات: ویتامین های گروه ب، فولیک اسید، ویتامین های ای، آ، دی منیزیم
شکل دارویی: شربت
شربت کیدی کر

دسته بندی از لحاظ ترکیبات اصلی

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
مهتاب غنی
با سلام پسرم ۱۸ ماهشه چند سی سی شربت کیدی کر باید در روز بهش بدم و اینکه ایا در کنارش شربت زینک و اهن هم باید بدم یا نیازی نیست
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، روزانه 5 سی سی دوبار در روز استفاده شود. شربت کیدی کر مولتی ویتامینی است که حاوی ویتامین های گروه ب، زینک و آهن و.. هست و نیازی به مصرف محصول دیگری نیست اما درصورتیکه فرزندتان فقر آهن دارد میتواند از یک فراورده آهن دار به صورت جداگانه، تحت نظارت پزشک استفاده نمائید.
منیره اسدی
سلام وقت به خیر آیا شربت کیدی کر برای یک سال مناسب هست؟و سطح اهن ان کافی است یا باید مکمل دیگری نیز داده شود؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، بله این شربت برای کودک یک ساله مناسب است ولی جهت تامین سطح آهن بالا تر، میتوانید از شربت میم اورنج یا شربت فروگلوبین متعلق به همین شرکت استفاده نمائید.
رمضانی
آیا کیدی کیر صرفا برای کودکان استفاده باید شود؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و روز بخیر، خیر شربت کیدی کیر را علاوه بر کودکان، بزرگسالان نیز میتوانند استفاده کنند و دوز مصرف آن برای بزرگسالان 2 الی 3 قاشق مرباخوری، دوبار در روز میباشد.
قمری
در رابطه با مزایای شربت کیدی کر توضیح دهید که چه ارجحیتی نسبت به سایر مولتی ویتامین ها دارد
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و روزبخیر، شربت کید کر یک مولتی ویتامین مینرال است که با دارا بودن 10 ویتاین مورد نیاز بدن (ویتامین گروه ب- آ-سی-دی و..) و مواد معدنی مهم مثل آهن و روی سبب بهبود رشد فیزیکی و مغزی در کودکان میشود. همچنین این محصول جهت بهبود اشتهای کودکان و سلامت استخوانها و تقویت سیستم ایمنی کودک نیز مفید است.
ثریازاده
شربت کیدی کر را می توانیم برای نوزاد زیر یک سال هم استفاده کنیم؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و روزبخیر، بله میزان مصرف شربت کیدی کر برای اطفال زیر یک سال نصف قاشق مرباخوری، دوبار در روز میباشد.
صابونچی
مصرف شربت کیدی کر به چه هنگامی در روز مناسب تر است؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و روزبخیر، توصیه میشود شربت کیدی کر را 20 الی 30 دقیقه پس از صرف اولین وعده اصلی غذا که معمولا ناهار میباشد، میل شود.
یوشجی
در مقابل ضعف کودکان؛ شربت کیدی کر را توصیه می کنید؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، توصیه میشود به جهت تقویت سیستم ایمنی و رفع ضعف کودکان از شربت ایمونس متعلق به همین شرکت استفاده نمائید. این محصول با تقویت سیستم ایمنی کودک از بروز بیماری های ناشی از ضعف سیستم ایمنی مانند سرماخوردگی-آلرژی و.. نیز پیشگیری میکند ضمن اینکه یک مولتی ویتامین کامل هم هست.
سعیده
شربت کید کر تا چه مدت بعد از باز شدن درب آن قابل مصرف است؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز با سلام و وقت بخیر، تا دو ماه پس از باز شدن درب محصول، قابل استفاده هست.
جمشید
استفاده از کیدی کر برای کودکان بد غذا می تواند مفدی واقع شود؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز با سلام و وقت بخیر، بله به دلیل اینکه این محصول دارای ویتامین های گروه ب، اسیدآمینه لایزین و روی میباشد به تقویت اشتهای کودکان کمک خواهد کرد.
ساغر
آیا شربت کیدی کر، سبب می شود که نیاز نباشد کودک را برای تامین مویتامین دی، جلوی آفتاب برد؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز با سلام و وقت بخیر، خیر ویتامین D موجود در شربت کیدی کر به عنوان یک کمک درمان است و در صورت امکان میتوانید از نور آفتاب یا قطره اولترا ویتامین D ویتابیوتیکس طبق دستور پزشک استفاده نمائید.