بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

پرسش و پاسخ

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
هاجر ایزومکس ویتابیوتیکس لیست محصولات
سلام اثر مکمل چند روز بعد از مصرف مشخص می شود؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر،طی یک دوره استفاده ی مستمر از مکمل ایزومکس، به مرور علائم تخفیف می یابد. به طوری که پس از پایان اولین دوره ی استفاده از این محصول، علائم دوران یائسگی واضحا بهبود خواهد یافت.به طور کلی برای همه ی مکمل ها تاثیرات به مرور شروع میشه و پس از اتمام یک دوره ی استفاده ی مستمر، تاثیرگذاری کامل میشود.
رمضانی اسلیم ایکس3 جی وی آی لیست محصولات
با سلام.آیا اسلیم ایکس جی وی آی دارای ترکیباتی هست که روی بافت عضلانی هم اثرمنفی بگذارید؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. اسلیم ایکس با کاهش اشتها، کاهش جذب و افزایش چربی سوزی و متابولیسم به لاغری کمک کرده و اثری بر بافت عضلانی بدن ندارد.
دولابی پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
سلام علیکم، در مورد محصولات جی وی آی لطفا توضیح دهید که آیا در ایران به صورت قانونی واردات آن صورت می گیرد و تحت نظارت وزارت بهداشت است؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. بله، محصولات جی وی آی بصورت قانونی و تحت نظارت وزارت بهداشت، اداره دارو و غذا وارد کشور می شوند. بر روی تمام محصولات برچسب فارسی و مجوز واردات را می توانید ملاحظه بفرمایید.
یکان پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
پروست هلث برای پیشگری است یا درمان؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. پروست هلث به پیشگیری از التهاب و بزرگی خوش خیم غده پروستات و همچنین بهبود این اختلال کمک می کند.
زمانی-فرزاد پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
مصرف پروست هلث جی وی آی، برای افراد چاق، مجاز است؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. پروست هلث برای حفظ سلامت و پیشگیری از التهاب پروستات توصیه شده و منعی برای افراد چاق ندارد.
مرجان دماوندی وومنز وان ا دی جی وی آی لیست محصولات
برای جلوگیری از پوکی استخوان، می توانیم وومنز جی وی آی مصرف کنیم؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. محصول وومنز دارای کلسیم و ویتامین د می باشد اما از آنجایی که این محصول یک مولتی ویتامین مینرال است، دوز کلسیم آن کمتر از مکمل های کلسیم است. توصیه میکنم برای پیشگیری از پوکی استخوان از مکمل کلسیم و ویتامین د جی وی آی استفاده کنید.
سجادمنش میم ویتابیوتیکس لیست محصولات
آیا قطره میم را می توانیم همراه با شیرخشک به طفل بدهیم؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، بله میتوانید از قطره میم همزمان با شیر خشک استفاده نمائید.
ثریا کمیلی اولترا امگا3 ویتابیوتیکس لیست محصولات
سلام و خسته نباشید به شما آیا محصول شما پیمانه دارد؟ چون به بچه 3 ساله ام می خواهم بدم فکر کنم اینقدر ویتامین دی نیاز نداشته باشه.چجوری بهش بدم؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و احترام، خیر پیمانه ندارد. رنج سنی استفاده از شربت اولترا امگا3 ، از پنج سالگی به بعد است اما سن مصرف بسته به نظر پزشک میتواند تغییر کند. بنابراین در وهله اول راجع به اولترا امگا3 با پزشک مشورت نمائید و دوز مصرفی را از ایشان جویا شوید.
afarin besharati اولترا امگا3 ویتابیوتیکس لیست محصولات
بچه 2 ساله من به مرکبات حساسیت دارد ممکن است به محصول شمام حساسیت پیدا کند؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و احترام، بله مصرف اولترا امگا3 در افرادیکه به مرکبات حساسیت دارند، توصیه نمیشود.
ایرج شرفی قرص نروزان ویتابیوتیکس لیست محصولات
سلام و روز خوش آیا این محصول برای جلوگیری از آلزایمر مفید است؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، بله میتوانید از قرص نروزان برای پیشگیری از ابتلا به آلزایمر استفاده نمائید. وجود ترکیباتی خاص مانند گلوتامین، گلوتاتیون، آرژنین، کیوتن و... در این محصول باعث تقویت فعالیت های شناختی (تمرکز، حافظه، یادگیری) در فرد میشود، بخصوص در افرادیکه زمینه ارثی آلزایمر را دارند، استفاده از مکمل نروزان پیشنهاد میشود. شایان ذکر است قبل از استفاده از هرگونه مکملی با پزشکتان مشورت نمائید.
جعفریان قرص نروزان ویتابیوتیکس لیست محصولات
برای کسی که ام اس داره و عصبی است میشه استفاده کرد؟چون زینک بالا داره می پرسم
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، بله میتوان از قرص نروزان به منظور بهبود مشکلات حرکتی و افزایش تمرکز در افرادیکه ام اس دارند، استفاده کرد. حتما قبل از مصرف هرگونه مکملی با پزشکتان مشورت نمائید.
صدیقه جهانگیری ایزومکس ویتابیوتیکس لیست محصولات
قبل از دوره یائسگی هم میشه شروعش کرد؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، بله میتوانید قبل از شروع دوره یائسگی خود از قرص ایزومکس استفاده نمائید. ایزومکس باعث بهبود علائم دوران منوپوز (یائسگی) مانند گرگرفتگی، تعرق شبانه و.. خواهد شد. ضمنا قبل از استفاده از هرگونه مکملی با پزشک تان مشورت نمائید.
سحر بینا اولترا امگا3 ویتابیوتیکس لیست محصولات
سلام خسته نباشید چه مقدار ویتامین ایی در محصول وجود دارد؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، میزان ویتامین E در محصول، 6 میلیگرم در هر پنج سی سی میباشد.
فرزانه میم ویتابیوتیکس لیست محصولات
قطره میم را می توانیم در شرایطی که کودک طب دارد هم استفاده کنیم ؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، بله دوست عزیز، میتوانید استفاده نمائید.
کمیجانی میم ویتابیوتیکس لیست محصولات
در ورد قطره میم توضیح دهید که آیا امکان استفاده آن همزمان با غذاهای تکمیلی نظیر سرلاک وجود دارد؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، بله میتوانید از قطره میم همزمان با سرلاک استفاده نمائید.