بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

سلامت جنسی: یوریکوما لانگیفولیا: گیاهی با خواص دارویی و تاثیرات جنسی جالب

سلامت جنسی: یوریکوما لانگیفولیا: گیاهی با خواص دارویی و تاثیرات جنسی جالب
یوریکوما لانگیفولیا (Eurycoma longifolia) یک درخت بوته ای بلند همیشه سبز است که معمولا در جنوب آسیا رشد می کند.

مردان مالزیایی ادعا می کنند که چای درست شده از این گیاه می تواند توانایی و روحیه جنسی آنها را افزایش دهد. این کارایی باعث شده است که این گیاه اهمیت زیادی پیدا کند بطوری که در حال حاضر به عنوان یک گونه محافظت شده تلقی می شود.

ریشه و پوست یوریکوما لانگیفولیا برای درمان اختلال نعوظ، افزایش اشتیاق به روابط جنسی، درمان ناباروری مردان، افزایش عملکرد ورزشی، ساخت بدن (بدنسازی) و کاهش چربی بدن استفاده می شود.

یوریکوما لانگیفولیا همچنین برای درمان تب، مالاریا، زخم، فشار خون بالا، سل، درد استخوان، سرفه، اسهال، سردرد، سیفلیس و سرطان استفاده شده است.

ریشه گیاه یوریکوما لانگیفولیا دارای ترکیبات شیمیایی ای است که می توانند تاثیرات مختلفی بر بدن بگذارند. به نظر می رسد برخی از این ترکیبات بر تولید هورمون تستوسترون در بدن تاثیر می گذارند. تحقیقاتی که بر روی انسان و حیوانات انجام شده است تایید کرده است که این گیاه تستوتسترون را در بدن افزایش می دهد.

همچنین تحقیقات نشان داده اند که مصرف خوراکی این گیاه تا مدت زمان 9 ماه نیز ایمن بوده است.منابع و رفرنس ها:

Source & Reference

EURYCOMA LONGIFOLIA: Uses, Side Effects and Interactions

www.webmd.com..

برای مشاهده مقاله روی سایت مبدا به زبان اصلی اینجا کلیک کنیدکلید واژه ها

مکمل غذایی، مکمل ورزشی، ورزشکار، مولتی ویتامین، ریز مغذی ها، کلسیم، آهن، ویتامین گروه ب، ویتامین های محلول در آب، ویتامین های محلول در چربی، سیستم ایمنی، رژیم غذایی، سبک زندگی، لیست مکمل های غذایی، آنتی اکسیدان، عوارض مصرف، نحوه مصرف، کاربرد مکمل های غذایی، بهترین زمان مصرف، داروخانه آنلاین، داروخانه، خرید قرص تقویتی، مکمل شناسی، آثار ویتامین ها، عملکرد عصبی، سرطان، پیشگیری، شربت کودکان، تقویت کودکان، سوء تغذیه کودکان، خستگی مفرط، نشاط، داروخانه های گیاهی، داروخانه های سنتی، اتحادیه، مکمل های ویتامینی، خرید قرص، تهیه شربت، تقویتی، ورزشی، پروتئین، گیاهان دارویی، منابع علمی، آنلاین، مکمل شناسی،

تهیه شده در گروه تحریریه سایت مکمل شناسی

"منصور"
بسته های ویژه خبری را دنبال کنید : سلامت جنسی ناباروری فشار خون سرطان

محصولات مرتبط

پیشنهاد خواندنی

گیاهان دارویی برای بهبود یادگیری و حافظه مشاهده
گیاهان دارویی برای بهبود یادگیری و حافظه