بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

پرسش و پاسخ

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
ناهیده امگا 3 کیو 10 جی وی آی لیست محصولات
مصرف کپسول کوکیوتن ممکن است موجب معده درد شود؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز سلام دوست عزیز.خیر.اما در صورت داشتن سابقه ناراحتی و درد معده بهتر است ان را بعد از وعده غذایی ناهار یا شام میل نمایید.
احمد رضا حجتی اسلیم ایکس3 جی وی آی لیست محصولات
16 کیلو افزایش وزن دارم که با ورزش و نخوردن غذا هم تغییری نکرده. آیا با اسلیم ایکس مستونم نتیجه ی دلخواهم رو بگیرم؟؟؟؟؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. نخوردن غذا به لاغری کمک نمی کند. یک رژیم درست و اصولی داشته باشید و از مکمل اسلیم ایکس نیز استفاده کنید.ممکن است نیاز باشد که شرایط سلامت و حتی وضعیت هورمون های شما بررسی شود
کرمانی سنسو پرو جی وی آی لیست محصولات
ضمن عرض خسته نباشید. لطفا راهنمایی کنید که سنسوپرو را میتوانم تحت پوشش بیمه دریافت کنم یا خیر باید آزاد آنرا تهیه کنم؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. این محصول و اغلب مکمل های غذایی، تحت پوشش بیمه نیست.
داریوش منجدی سنسو پرو جی وی آی لیست محصولات
سلام. کپسول سنسو پرو برای افرادی که دچار کاهش میل جنسی هم کمک میکند؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. بله این محصول کمک می کند.ولی بهتر است موضوع را توسط پزشک به صورت دقیق ریشه یابی کنید
Kave پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
آیا ممکن است سرطان پروستات ارثی باشد و با استفاده از کپسول پروست هلث از این مشکل و بیماری جلوگیری کرد؟؟؟؟؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام..مردانیکه در خانواده شان سابقه سرطان پروستات دارند در خطر بیشتری هستند...ولی به طور کلی کپسول پروست هلث بدلیل تامین ریزمغذی ها می تواند موجب ارتقای سلامت افراد در این حوزه شود
بهانه کاظمی اسلیم ایکس3 جی وی آی لیست محصولات
سلام. رژیم های لاغری که در آن غذا کمتر خورده میشود بهتر است یا استفاده از اسلیم ایکس؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. رژیم مناسب و مکمل اسلیم ایکس به همراه هم اثر مطلوبی خواهند داشت. ضمن اینکه باید از تحرک بدنی مناسب هم کمک بگیرید
نکیسا هورزاد امگا 3-6-9 جی وی آی لیست محصولات
آیا مصرف همزمان امگا 3-6-9 با داروهای گیاهی مشکل زاست؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. نوع داروی گیاهی باید مشخص باشد. ضمن اینکه مورد استفاده نیز باید تعیین شود که برای چه هدفی می خواهید داروی گیاهی یا مکمل استفاده کنید...
سلامی امگا 3 کیو 10 جی وی آی لیست محصولات
سلام. من از قرص پلاویکس استفاده میکنم در کنار آن میتوانم از کپسول کوکیوتن هم استفاده کنم؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز سلام مصرف داروی پلاویکس با مکمل کو کیوتن تداخلی ندارد مگر اینکه پزشک شما به دلایل خاص تاریخچه وروند بیماری شما مصرف ان رابه صلاح نداند ، بنابراین قبل از مصرف با پزشک خود نیز مشورت نمایید.
فرامرز سخا سنسو پرو جی وی آی لیست محصولات
آیا کپسول سنسو پرو را در هنگام خواب باید مصرف کنم؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. بهتر است این محصول را باید همراه غذا مصرف کنید.
هاجر ایزومکس ویتابیوتیکس لیست محصولات
سلام اثر مکمل چند روز بعد از مصرف مشخص می شود؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر،طی یک دوره استفاده ی مستمر از مکمل ایزومکس، به مرور علائم تخفیف می یابد. به طوری که پس از پایان اولین دوره ی استفاده از این محصول، علائم دوران یائسگی واضحا بهبود خواهد یافت.به طور کلی برای همه ی مکمل ها تاثیرات به مرور شروع میشه و پس از اتمام یک دوره ی استفاده ی مستمر، تاثیرگذاری کامل میشود.
رمضانی اسلیم ایکس3 جی وی آی لیست محصولات
با سلام.آیا اسلیم ایکس جی وی آی دارای ترکیباتی هست که روی بافت عضلانی هم اثرمنفی بگذارید؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. اسلیم ایکس با کاهش اشتها، کاهش جذب و افزایش چربی سوزی و متابولیسم به لاغری کمک کرده و اثری بر بافت عضلانی بدن ندارد.
دولابی پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
سلام علیکم، در مورد محصولات جی وی آی لطفا توضیح دهید که آیا در ایران به صورت قانونی واردات آن صورت می گیرد و تحت نظارت وزارت بهداشت است؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. بله، محصولات جی وی آی بصورت قانونی و تحت نظارت وزارت بهداشت، اداره دارو و غذا وارد کشور می شوند. بر روی تمام محصولات برچسب فارسی و مجوز واردات را می توانید ملاحظه بفرمایید.
یکان پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
پروست هلث برای پیشگری است یا درمان؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. پروست هلث به پیشگیری از التهاب و بزرگی خوش خیم غده پروستات و همچنین بهبود این اختلال کمک می کند.
زمانی-فرزاد پروست هلث جی وی آی لیست محصولات
مصرف پروست هلث جی وی آی، برای افراد چاق، مجاز است؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. پروست هلث برای حفظ سلامت و پیشگیری از التهاب پروستات توصیه شده و منعی برای افراد چاق ندارد.
مرجان دماوندی وومنز وان ا دی جی وی آی لیست محصولات
برای جلوگیری از پوکی استخوان، می توانیم وومنز جی وی آی مصرف کنیم؟
نماینده شرکت سی تو آراد/ خانم دکتر آزاده ارم/داروساز با سلام به شما. محصول وومنز دارای کلسیم و ویتامین د می باشد اما از آنجایی که این محصول یک مولتی ویتامین مینرال است، دوز کلسیم آن کمتر از مکمل های کلسیم است. توصیه میکنم برای پیشگیری از پوکی استخوان از مکمل کلسیم و ویتامین د جی وی آی استفاده کنید.