بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

کپسول کولاژن اکتیو

ترکیبات اصلی:کلاژن ، کندرویئتین سولفات ،هیالورونیک اسید،روی،کوآنزیم کیو10،ویتامین آ،مس،سلنیوم،بیوتین

پوست شما پیوسته در معرض عوامل گوناگون مانند گرما، رطوبت، آلودگی، خشکی و...قرار دارد که چگونگی قرار گرفتن در معرض این عوامل بر سلامتی تان تاثیر گذار است. پوست  قسمت بسیار مهمی از بدن است که ارگان های داخلی بدن را از ناهنجاری و آسیب عناصر خارجی محفوظ نگاه می دارد.

پوست سالم مشخصات و ویژگی‏های گوناگونی دارد و این مشخصات در شناخت و ارزیابی وضعیت پوست مفید و سودمندند. مشخصات پوست سالم عبارتست از یکدستی (بدون لک و برآمدگی)، لطافت و رطوبت (نه چرب و خشک)، صافی و نبود قرمزشدگی یا سوختگی (بازتاب نور و وضوح دید پوست داخلی)، نرمی، استحکام، نبود، چین و چروک (با رنگ مطلوب ارتجاعی و سرشار از کلاژن) و نیز نبود جوش یا حساسیت مشخص (حساس نبودن به عفونت).

پوست بدن انسان تحت تأثیر عوامل متعدد بیرونی مانند نور خورشید، استرس ها، آلودگی های محیطی، نیکوتین و عوامل دیگر شروع به پیری می کند. فرایند پیری در پوست انسان بطور تدریجی شروع شده و در طول زمان تأثیرات آن بر روی هم انباشته شده و در نهایت موجب پیری می گردد

پوست در بدو تولد نازک بوده و ضخامت آن با افزایش سن تا بزرگسالی افزایش می یابد. کاهش ضخامت، تغییر بافت، ضعیف تر شدن و کمتر شدن قدرت حفاظتی آن در دوران سالخوردگی.

متا سفانه برخی افراد احتیاط های افراطی جهت مراقبت از پوستشان و اطمینان از نرم و صاف بودن آن اتخاذ می کنند در حالیکه بهترین راههای محافظت از پوست را نمی د انند. قبل از اینکه خیلی دیر شود با روشهای ساده و طبیعی میتوانند پیری پوست دستها و صورت و .. را به تاخیر بیندازید و به این ترتیب اعتماد بنفس و شادابی خود را همیشه حفظ نمایید.

کپسول کولاژن اکتیو سان لایف با تامین مواد مورد نیاز پوست ضمن تامین نیازهای تغذیه ای آن از پیری پوست جلوگیری کرده، جوانی و شادابی را برای آن بارمغان می آورد. مواد موثره کپسول کولاژن اکتیو علاوه بر اینکه هر کدام دارای نقشی موثر در تغذیه و حفظ سلامت پوست دارند دارای اثرات سینرژیکی (هم افزایی) بر روی هم بوده و اثرات همدیگر  را کامل می کنند.

کولاژن:  کلاژن ساختاری پروتئینی است که در پوست، مفاصل استخوان و ماهیچه‌ها یافت می‌شود. نقش کلاژن، حمایت از بافت همبندی است یعنی ساختار پوست، مفاصل و ماهیچه‌ها را محکم می‌کند. با افزایش سن، درصدی از کلاژن از دست می‌رود. میزان کلاژن موجود در بدن در 50 سالگی نصف میزان آن در 20 سالگی است. وقتی کلاژن کم می‌شود خاصیت کشسانی پوست کاهش می‌یابد و پوست به تدریج شل و چروک‌ها نمایان می‌شود، به دلیل نقشی که این ترکیب پروتئینی در زیبایی و جوانی دارد، کمبود آن باید تامین گردد. مکمل‌های کلاژن قادر به جبران کاهش طبیعی کلاژن در بدن هستند. و پوست را جوان و ماهیچه‌ها را ترمیم می‌کنند.

کندروئتین سولفات: سولفات کندرویتین  یک ماده شیمیایی است که به طور معمول در ساختمان غضروف مفاصل در بدن یافت می شود و سبب کاهش درد و بهبود شرایط پوست در افراد مبتلا به پسوریازیس می شود.

هیالورونیک اسید: هیالورونیک اسید نوعی قند مرکب است که دربدن همه مهره داران وجود دارد.  این ماده را در بافتهای مختلف از قبیل پوست و غضروف می توان یافت.  هیالورونیک اسید در پوست، فضاهای بین رشته های کلاژن و الاستین را پرکرده و به آن حجم می دهد. کلاژن، الاستین ، و هیالورونیک اسید مهمترین عناصر در حفظ قوام پوست محسوب می شوند.. متاسفانه، میزان اسید هیالورونیک در پوست همزمان با بالارفتن سن و معمولا بعد از 40 سالگی به طور قابل توجهی کاهش می یابد. که باید از غذا و یا مکمهای غذایی تامین گردد.

روی: روی یکی از عناصری است که بعد از آهن فراوانترین عنصر جزئی در بدن به شمار می رود. این عنصر در فعالیت بیش از 100 آنزیم مختلف بخصوص آنزیمهایی که در سوخت و ساز پروتئین ها و کربو هیدراتها درگیر هستند دخالت دارد. اولین مطالعات کمبود روی در حدود 520 سال قبل در مصر و ایران انجام شد و در حال حاضر نیز طبق آخرین بررسی های انجام شده کمبود آن در بین گروه های مختلف مردم کشورمان قابل توجه است. میزان مناسب روی در عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخمها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی، تقسیم طبیعی سلولها، رشد و تکامل در طول بارداری، کودکی و بلوغ نقش دارد. بطور کلی رشد تا قبل از اتمام سنین رشد به این ماده معدنی وابستگی زیادی دارد. روی به عنوان یکی از مهمترین مواد معدنی در سلامت پوست، فرم گرفتن و استحکام ناخنها و تقویت ساختار مو نقش بسیار مهمی ایفا می کند

کوآنزیم کیو10: یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است که از پراکسیداسیون لیپیدهای غشایی جلوگیری کرده، به تثبیت غشای سلول کمک می کند و سبب حفظ استحکام و عملکرد سلول می شود و سبب تحریک سیستم ایمنی بدن می شود.

کوآنزیم Q10 برای سلامت پوست مهم می باشد و همچنین تحقیقات اخیر دانشمندان نشان می دهد که مصرف موضعی CoQ10 می تواند از پوست در برابر نور خورشید و سایر تابش های مضر محافظت نماید. بررسی های دانشمندان آلمانی نشان می دهد که کوآنزیم Q10 از سطح پوست نفوذ کرده و به لایه های زنده اپیدرمیس رفته و در آنجا استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد که از تأثیرات مهم آن کاهش چین و چروک پوست می باشد. مطالعه دیگری در ایتالیا نشان می دهد کوآنزیمQ10 در جلوگیری از رشد سلول های سرطانی شده پوست نیز تأثیر بسزایی می تواند داشته باشد.

  ویتامین آ:
این ویتامین محلول در چربی دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و برای رشد طبیعی، تکثیر و بازسازی سلول های پوست ضروریست. این ویتامین رنگ پوست را بهبود می بخشد و عمیق شدن خطوط صورت را کند می کند. ویتامین A انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهد و همچنین در داروهای موضعی جوش به کار می رود و می تواند پوست را برای احیای سلول های جدید تحریک کند. مصرف مرتب و به موقع این ویتامین نه تنها در پیشگیری از پیری زودرس و حتی در سلامت، زیبایی پوست و به طور کلی حفظ رطویت و پیشگیری از خشکی و چروک پوست نیز موثر است این ویتامین در ساخت کلاژن پوست کمک می‌کند، کلاژن ترکیبی است که حضور آن سبب استحکام پوست می‌شود.

مس:  مس در همه سلول های بدن انسان یافت می شود.  این ریز مغذی یک عنصر ضروری برای تولید ملانین در پوست انسان می باشد. ملانین مسئول ایجاد رنگ در چشم، مو و پوست می باشد. مس یک آنتی اکسیدان قوی است؛ به این ترتیب که رادیکال های آزاد را از بین می برد و از آسیب های سلولی ها جلوگیری می کند. به نظر می رسد که اثرات ضد سرطانی نیز داشته باشد.

 سلنیوم:
این ماده معدنی یک آنتی اکسیدان قوی بوده و در پیشگیری از سرطان پوست نقش اساسی دارد. سلنیوم از پوست بدن در مقابل آسیب اشعه خورشید نیز محافظت می نماید.

بیوتن: بیوتین یکی از ویتامین های محلول در آب (گروه ب کمپلکس )است. گاهی این ویتامین با نام های ویتامین B7 یا ویتامین H نیز شناخته می شود. بیوتین سبب می شود که بدن کراتین بیشتری تولید کند. کراتین پروتئینی است که در رشد مو، ناخن و بهبود پوست نقش دارد. بنابراین با استفاده از مکمل های این ویتامین یا مواد غذایی که به طور طبیعی حاوی بیوتین هستند، می توان شاهد تغییرات بزرگی در پوست و مو بود.

روزانه دو بار، هر بار یک کپسول با یک لیوان آب میل شود.


هر کپسول کولاژن سان لایف حاوی: کولاژن 150 میلی گرم، سولفات کندورئتین 50 میلی گرم، هیالورنیک اسید (بفرم کلاژن بیوسل) 25 میلی گرم، روی (بفرم زینک سیترات) 5 میلی گرم، کوآنزیم کیوتن 500 میکروگرم، ویتامین ا (بفرم رتینول استات) 400 میکروگرم، مس (بفرم کاپر-2- گلوکونات) 500 میکروگرم، سلنیوم (بفرم سلنات سدیم) 55 میکروگرم و بیوتن (بفرم دی- بیوتن) 50 میکروگرم. مواد کمکی: اینولین، تری کلسیم فسفات، نمک اسیدهای چرب منیزیم و شل کپسول (ژلاتین گاوی، تیتانیوم دی اکساید و آب دی منیرال شده)


در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان قرار داده شود. زنان حامله، مادران شیرده و کودکان با نظر پزشک مصرف کنند. مداخله دارویی: این فرآورده با بیس فسفاتها، کینولینها، تتراسیکیلن ها و پنی سیلامینها تداخل دارد.

برند

سان لایف

قیمت

۴۸۰,۰۰۰ ریال
نام محصول: کپسول کولاژن اکتیو
COLLAGEN ACTIVE
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
سان لایف
SUNLIFE
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های زیبایی - پوست و مو
کشور تولید کننده: آلمان
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
آیلار طب آذر
تلفن شرکت: 021-88220846
وب سایت شرکت تامین کننده: www.aylartebazar.com
تعداد در هر بسته: 30 عدد
سایر ترکیبات: ...
شکل دارویی: کپسول

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
مهتاب حسینی
سلام و خسته نباشید. آیا کپسول کلاژن در پرسازی صورت تاثیری دارد؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . بله ، 25 میلی گرم هیالورونیک اسید در این محصول باعث آبرسانی به صورت و پر نشان دادن آن می شود
سمیرا اسدی
سلام برای پوست چرب هم مناسبه؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . بله مصرف کلاژن برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک برای انواع پوست ها می باشد
maryamasgari
بهترین زمان مصرف قرص کلاژن چه زمانی میباشد؟با سپاس
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . مصرف آن در هر ساعتی مشکلی بوجود نمی آورد
فرزانه احمدی
آیا کپسول کولاژن اکتیو از لحاظ جوانسازی پوست با ایمدین برابری میکنه ؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . محصول کلاژن اکتیو محصولی هست که تا به امروز بهترین نتایج را دریافت کرده است هم از چین و چروک پوست جلوگیری می کند و هم باعث آبرسانی به پوست می شود
گلایول اصغری
سلام و وقتتون بخیر می خواستم بدونم مصرف این دارو باید مداوم باشه ؟ البته تو پاسخ یه سوال اشاره کردین دوره های سه ماهه اگر این طور باشه فاصله هر دوره با دوره بعدی باید چطور باشه؟ ممنون
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . بله دوره ی مصرف آن سه ماهه می باشد و بعد از یک تا دو ماه استراحت دارویی دوباره سه ماه استفاده شود
لیلا امیری
سلام وقت بخیر ممنون از اطلاعات خوبتون، میخواستم بدونم چطور میتونم قرص کلاژن اکتیو شمارو خریداری کنم،ممنون میشم راهنمایی کنید
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام شما می توانید با شماره تماس شرکت آیلار طب آذر که در سایت مکمل شناسی می باشد تماس بگیرید تا همکاران ما در قسمت فروش نزدیک ترین داروخانه را برای خرید کلاژن اکتیو به شما معرفی کنند .
یومی
آیا برای حفظ لغزندگی مفاصل می توانیم از کولاژن استفاده کنیم
نماینده علمی شرکت آیلارطب آذر/ خانم دکتر کوسج/ داروساز : بله ، کندرتئین سولفات موجود در این محصول به سلامت مفاصل و غضروف ها کمک می کند .
طاهری
آیا کپسول-کولاژن-اکتیو می تواندبرای پوست هایی که دچار سوختگی و تاول شده اند مفید باشد
نماینده علمی شرکت آیلارطب آذر/ خانم دکتر کوسج/ داروساز بله ، کلاژن به بهبود بافت و زخم کمک می کند و زینک موجود در این محصول به بهبود زخم کمک می کند
ساوجبلاغی
از کپسول-کولاژن-اکتیو می توان برای رفع خشکی پوست صورت استفاده کرد؟ دوره مصرف آن چند ماه است؟
نماینده علمی شرکت آیلارطب آذر/ خانم دکتر کوسج/ داروساز بله و ما مصرف دوره های سه ماهه را برای این قرص پیشنهاد می کنیم