بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

کپسول هیر اکتیواتور

همه افراد در معرض تغییراتی مانند ریزش و نازک شدن موها هستند .تغذیه ناکافی و فقیر از مواد مغذی، استرس، تغییرات هورمونی و آلودگی هوا از جمله عواملی هستند که ریزش و نازک شدن موها را تشدید می کنند .بهترین راه پیشگیری از ریزش و نازک شدن موها تغذیه متعادل میباشد. زیرا موها جهت حفظ ساختمان و ضخامت خود به ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و سایر مواد مغذی در دوران های مختلف زندگی خود نیاز دارند.

کپسول هیر اکتیواتور سان لایف حاوی مجموعه ای از اسیدهای آمینه، ویتامین ها و موا معدنی ضروری است که با مصرف آنها از ریزش مو جلوگیری شده و باعث بهبود بافت و افزایش مو شده و همچنین سبب بهبود رنگ و درخشندگس مو نیز می شود. و در تامین سلامت مو بسیار موثر عمل می کند. ترکیبات موجود در این محصول به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم نقش خود را در سلامت مو ایفا  کرده و علاوه بر این می توانند تاثیر یکدیگر را تقویت نمایند.

فواید ترکیبات هیراکتیواتور سان لایف عبارتند از:


ال- آرژنئین:
ال آرژنین یک آمینواسید ضروری مشروط است. بدین معنا که تحت شرایط خاصی در بدن این آمینواسید ضروری جلوه می کند که از این میان می توان به دوره رشد سریع بدن، بارداری و دوران پس از آسیب دیدگی اشاره کرد.
مکمل آرژنین به عنوان یک متسع کننده (گشاد کننده) رگ های خونی عمل می کند. گشادترشدن رگ ها به تسهیل پمپ خون عضلانی بیشتر و در عین حال انتقال اکسیژن و موادغذائی بیشتر به داخل سلولها می شود

سیستئین:
اسید آمینه ای است که در تشکیل پروتئین در بدن، متابولیسم انرژی، سنتز اسیدهای چرب، تکثیر سلول های ایمنی وتقویت سیستم ایمنی نقش دارد این اسیدآمینه یکی از ترکیبات اصلی موجود در پوست، موو ناخن ها بوده و باعث افزایش ضخامت ساقه مو و تحریک رشد مو می شود. از دیگر اثرات آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-  کمک به تامین سلامت پوست

-  توقف درریزش مو و کمک به رشد مو

-  کمک به بهبود زخمها

-  تقویت سیستم ایمنی

-  دارای نقش اساسی در تولید کلاژن که درنتیجه در ایجاد خاصیت الاستیکی پوست و ایجاد استحکام ناخن و مونقش دارد. حدود 10 الی 14 درصد پوست و مو از سیستئین ساخته شده است.

متیونین: یک اسیدآمینه ضروری است با خواص قوی آنتی اکسیدانی ومنبع غنی سولفور، که از اختلالات مربوط به مو، پوست و ناخن جلوگیری میکند .این اسید آمینه ضروری از نازک شدن تارهای مو جلوگیری کرده و سبب بهبود رشد مو میگردد.

عصاره چای سبز: تحقیقات اخیر نشان می دهد که عصاره چای سبز حاوی آنتی اکسیدان های فراوان است که از بدن در مقابل رادیکال های آزاد محافظت می کند. رادیکال های آزاد عامل اصلی پیری سریع و ابتلا به بیماری های حاد هستند. قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا، دود سیگار و نور شدید خورشید تعداد رادیکال های آزاد را افزایش می دهد، اما آنتی اکسیدان های موجود در چای سبز نه تنها حافظ سلامتی هستند، بلکه باعث جوان ماندن پوست شما نیز می باشند. چای سبز با حفاظت از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و کاهش التهاب پوست با بلوکه کردن اشعه‌ UVعمل می‌کند. افرادی که از بیماری های پوستی مانند پسوریازیس (Psoriasis)، روزاسه (Rosacea) و شوره سر که هر سه ناشی از تورم هستند، رنج می برند، می توانند بهترین استفاده را از خاصیت ضد التهابی چای سبز ببرند.

ویتامین سی: ویتامین سی با تحریک گردش خون بهتر در مویرگ های پوست سر، موجب حفظ سلامت آن می شود و داشتن پوست سر سالم و مهیا برای رشد موها، از عوامل مهم تقویت و تسریع رشد موها محسوب می شود. در ضمن این ویتامین از آسیب های مو نیز جلوگیری می کند.

ویتامین ای:  ویتامین ای یک ماده آنتی اکسیدان است که هم باعث بهبود خونرسانی به ریشه موها می شود و هم باعث خنثی سازی اثرات سوء بسیاری مواد غذایی نامناسب به خنثی کردن رادیکال های آزاد در سطح ریشه مو می شود ویتامین ای  علاوه بر تاثیرات مطلوبی که بر پوست می گذارد، به عنوان یکی از ویتامین های موثر در رشد موها نیز مورد توجه قرار می گیرد. این ویتامین با افزایش گردش خون در پوست سر که منجر به رشد بهتر موها می شود و داشتن موهایی سالم وزیبا بسیار حائز اهمیت می باشد. به علاوه این ویتامین موجب بهبود بافت مو و درخشان تر شدن آن خواهد شد.

روی:  یک ماده معدنی است که نقش حیاتی در بسیاری از فرآیندهای بدن همچون ساخت سلول، ایجاد تعادل هورمونی، حفظ ترشح غدد چربی، سنتز پروتئین و در نتیجه تشکیل کلاژن دارد. تمامی فرآیندهای مذکور جهت تامین سلامت پوست و مو و جلوگیری از نازک شدن و ریزش مو نقش دارند. کمبود روی منجر به ریزش مو و بروز مشکلات پوستی می شود در حالی که دریافت روی می تواند در بهبود مشکلات و بیماری های پوستی همچون آکنه و اگزما و همچنین کمک به رشد مو مفید و موثرباشد. ا ین عنصر همچنین از طریق افزایش تعداد گلبول های سفید در خون در تقویت سیستم ایمنی نیز نقش ویژه ای دارد.

عصاره گلد میلت: بیشتر ساختمان مو از پروتئین تشکیل شده است. برای تسریع رشد مو، رژیمی غنی از پروتئین باید مصرف شود. ارزن به عنوان یکی از حبوبات با پروتئین بالاست و از آنجاییکه یک ماده بدون گلوتن است که می‌توان آن را برای بیماران سلیاکی مورد استفاده قرار داد.

عصاره هسته انگور: عصاره هسته انگور حاوی ویتامین E است، آنتی اکسیدانی که به ایجاد بافت‌ها کمک می‌کند همچنین حاوی اسید لینولئیک نیز هست، اسید چربی که برای رشد پوست و مو موثر است.

مس: یک ماده معدنی کمیاب و ضروری است که جهت تشکیل هموگلوبین خون مورد نیازاست. هموگلوبین مسئول خونرسانی به ریشه مو می باشد لذا بدنبال کمبود مس ریشه مو ضعیف شده و ریزش مو ایجاد می شود. از سوی دیگر این عنصر یکی از ترکیبات ضروری در ملانین محسوب می شود. این عنصردر تحریک فولیکول های مو که در دوره کمون هستند نیز نقش بسزایی ایفا می کند. از سوی دیگر در سنتز پروتئین مو، تشکیل پیوندهای دی سولفیدی به عنوان کاتالیزور جهت یکپارچگی و

ساختار مناسب مو، بسیار ضروری است

سلنیوم: سلنیوم بعنوان یک آنتی اکسیدان، رادیکال های آزاد که موجب پیری زودرس سلول ها می گردند را خنثی کرده و همچنین این عمل را در روی پوست سر و موها انجام می دهد. وقتی که سطح سلنیوم بدن پایین باشد بیشتر در معرض خطر بیماریهای مختلف هستیم زیرا سیستم ایمنی بدن تنبل میشود و مواد سمی در خون ساخته می شود

بیوتن: ( ویتامین ب 7) این ویتامین از طریق تحریک تولید کراتین پروتئین مو از ریزش مو جلوگیری می کند، بیوتین همچنین در حفظ سطح مناسب هموگلوبین نقش داشته و انتقال اکسیژن به تمامی بافت ها از جمله سلول های مسئول رشد مورا بر عهده دارد. علاوه بر موارد مذکور با توجه به نقش بیوتین در متابولیسم پروتئین، چربی و کربوهیدرات، کمبود بیوتین باعث کاهش متابولیسم مواد مغذی و در نتیجه سوء تغذیه سلول های فولیکول مو و نازک شدن تارهای مو می شود. در واقع بیوتین یکی از مواد مغذی مهم جهت حفاظت از استحکام و بافت مو می باشد.مزایای محصول:

·        منبع غنی از ویتامین های و مواد معدنی و اسیدهای آمینه های ضروری

·        کمک به افزایش ضخامت تارهای مو، توقف ریزش و تقویت رشد مو و همچنین درخشندگی موها

·        مناسب برای زنان و مردان

·        مناسب برای بیماران مبتلا به سلیاک ، عدم تحمل به لاکتوز

·        فاقد هرگونه رنگ مصنوعی ، طعم دهنده و نگهدارنده

برند

سان لایف

قیمت

۳۰۰,۰۰۰ ریال
نام محصول: کپسول هیر اکتیواتور
HAIR ACTIVATOR
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
سان لایف
SUNLIFE
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های زیبایی - پوست و مو
کشور تولید کننده: آلمان
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
آیلار طب آذر
تلفن شرکت: 021-88220846
وب سایت شرکت تامین کننده: www.aylartebazar.com
تعداد در هر بسته: 30 عدد
سایر ترکیبات: عصاره گرین تی , ویتامین ث , ویتامین ای , روی , عصاره گلئ میلت,عصاره دانه انگور ,مس ,سلنیوم,بیوتن
شکل دارویی: کپسول
کپسول هیر اکتیواتور

دسته بندی از لحاظ ترکیبات اصلی

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
مهدی اصغری
با سلام,من کاشت مو انجام دادم,دکترم گفته که شش ماه باید روزی یک عدد از این کپسولو مصرف کنم,می خواستم بپرسم آیا این دارو داخل کلیه ها رسوب نمیکنه؟ویا عوارضی نداره؟ باتشکر
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . خیر عوارضی ندارد و برای کمک به رشد و تقویت موهای خود می توانید استفاده کنید
نیوشا امیراصلانی
درود من ٢ دوره هست که این قرص رو میخورم و راضی هستم ، سوال من اینه که این قرص رو میشه همیشه مصرف کرد یا باید سر ٣ ماه قطع کرد ؟ مصرف دائم اون ضرری که نداره؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . نه مشکلی ایجاد نخواهد شد . فقط ما پیشنهاد مصرف سه ماهه و یک ماه استراحت و دوباره مصرف سه ماهه را می دهیم .
زری
سلام ببخشید خواستم ببینم برای کسانیکه دوره شیمی درمانی کانسر پستان را تمام کرده اند و هرسپتین تراپی میشوند ضرری ندارد؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . شما مشخص نکرده اید که سوال شما راجع به کدام محصول می باشد اما ما برای دوره های شیمی درمانی و بعد از مصرف آمپول خوراکی بایوتن را پیشنهاد می کنیم
nooshin
behtarin zaman estefade capsul che zamani hast? sob ya shab , bad ya ghable az ghaza??
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام شما هر ساعتی می توانید این کپسول را مصرف کنید و قبل یا بعد از غذا خوردن آن هم اهمیتی ندارد فقط اگر مشکل گوارشی دارید بهتر است بعد از غذا میل کنید
زینب فخر
این داروبایدروزانه مصرف شود؟ چنانچه ازداروی regendiet استفاده میکنم دوز داروچطوربایدباشه؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . بهتر است بعد از تمام شدن دوره مصرف محصول ریجن دایت از محصول هیر اکتیوتور روزی یک عدد استفاده کنید
شوقی
بنده ورم معده دارم و دارو مصرف میکنم(پنتو پرازول-فاموتیدین-میترونیدازول). آیا استفاده از این کپسول برای معده ضرر دارد؟
مدیر سایت باسلام
امن.سلیم
سلام.وقت بخیر.ایا مصرف هیر اکتیو باعث بروز چاقی هم میشود؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . خیر باعث چاقی نمی شود .
قوچانی
هیراکتیو سان لایف را می تواند کسانی که در دوره پریود زنان هستند، مصرف کرد
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . بله منع مصرفی ندارد .
سجادی
برای مشاهده اثر مصرف هیراکتیو سان لایف ، حداقل چقدر باید زمان بگذرد؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . حداقل یک ماه و حداکثر 3 ماه
یمنی
آیا هیراکتیو سان لایف ، روی قوای جنسی، ممکن است که اثر منفی داشته باشد؟
نماینده شرکت آیلار طب آذر/ دکتر یاسمن کوسج /داروساز با احترام . خیر اثر منفی بر روی قوای جنسی نخواهد داشت .