بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

قرص ملاتونین پلاس

مشخصه ها:

بهبود افسردگی و اختلالات خلقی فصلی(SAD)
ایجاد آرامش و بهبود افسردگی
کمک به افزایش توانایی بدن
کمک به درمان پوکی استخوان بعد از ( یائس گ ی )
رفع استرس و بی خوابی
کمک به درمان مولتیپل اسکلروزیز(MS)، بیماری کرونری قلب(CAD)


موارد مصرف :
تنظیم کننده خواب
رفع استرس و ایجاد خواب آرامتر


شرایط نگهداری :

در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.


روش مصرف :
1 قرص نیم ساعت قبل از خواب


هشدار مصرف :
بعد از مصرف از رانندگی و انجام کارهایی که نیاز به هوشیاری دارند خودداری فرمایید.


توضیحات :
"ان-استیل-5-متوکسی تریپتامین"، یا همان ملاتونین، هورمونی است که بطور طبیعی توسط غده پینه آل (اپیتالاموس یا صنوبری) در بخشی از ساختار مغز، شبکیه و گلبول های خون تولید می شود، این ماده از نظر شیمیایی یک اسید امینه ساده و از نظر بزرگی مولکول نیز یک هورمون کوچک است که می تواند در تمام سلول ها و مکان های بین سلولی جای گیرد. بخش اعظم ملاتونین در سلول های عصبی ویژه در پینه آل که یک غده کوچک به درشتی عدس در مرکز مغز می باشد ساخته می شود. ملاتونین در سلول های شبکیه چشم نیز تولید می شود که حاوی فتورسپتور(گیرنده های نوری) هستند. ملاتونین در غده اپی فیز از اسید امینه تریپتوفان و سروتونین که یک ماده پیام آور است ساخته می شود و از سوی این غده طی یک ریتم خاص روزانه وارد جریان خون می شود و از طریق جریان خون به تمام بدن منتشر می شود. ملاتونین در انسان ها، حیوانات، گیاهان و حتی تک سلولی ها و جلبک های بسیار قدیمی و کهن وجود دارد. در حالیکه تابش و پرتوی نورخورشید به چشم، از تولید ملاتونین جلوگیری می کند، تاریکی شب تولید این هورمون و آزاد سازی آن به خون را افزایش داده و ایجاد خواب آلودگی می نماید.
ملاتونین باعث کمک به اصلاح الگوی خواب درکسانی میشود که از بی خوابی ناشی از سطوح پایین ملاتونین رنج می برند ( نظیرافراد مسن،افرادی که در سفرهای با مسافتهای طولانی به سر می برند،افرادی که به دلیل استرس اکسیداتیو دچار بی خوابی و یا کم خوابی هستند، بچه هایی که اختلال در الگوی خواب آنها در نتیجة "اوتیسم"،صرع، سندرم داون یا فلج مغزی است).

قیمت

۰ ریال
نام محصول: قرص ملاتونین پلاس
Melatonin Plus
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های آرام بخش - بی خوابی مکمل های تقویت سیستم ایمنی/آنتی اکسیدان ها
تعداد در هر بسته: 120 عدد
شکل دارویی: قرص
قرص ملاتونین پلاس

دسته بندی از لحاظ ترکیبات اصلی

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code