بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

قرص کلسی فان

موارد مصرف :

کلسیم و منیزیم: افزایش استحکام استخوان ها، جلو گیری از پوکی استخوان، افزایش توانائی انعقادی خون کاهش فشار خون و حفظ سلامت قلبی عروقی، حفظ سطح کلسترول خون در میزان مناسب، حفظ سلامت دستگاه تناسلی تقویت ایمنی بدن، کاهش تنگی نفس، حفظ سلامت ماهیچه های بدن.

 ویتامینD : این ویتامین نقش مهمی در جذب کلسیم و همچنین در معدنی شدن استخوان ها بر عهده دارد به طوری که کمبود این ویتامین باعث نرم و نازک شدن و شکنندگی استخوان ها می شود به این صورت که باعث افزایش جذب کلسیم و کاهش دفع کلیوی آن و افزایش رسوب آن در استخوان ها می شود.

 روی: روی در بسیاری از واکنش های بدن نقش اساسی دارد و همچنین محققان خاصیت آنتی اکسیدا نی قابل توجهی برای این فلز ذکر کرده اند.

 این محصول در درمان ضعف بدن در اسهال های طولانی مدت نیز کاربرد دارد و در مصرف دراز مدت دارو های ادرار آور نظیر فوروزماید و تیازیدها به علت ایجاد کمبود املاحی نظیر منیزیوم و کلسیم توصیه می شود. مصرف این دارو در زمان مصرف طولانی مدت باربیتورات ها توصیه می شود چون باربیتورات ها باعث کاهش میزان ویتامین Dدر خون بیمار می گردند.

مسمومیت :


در صورت مصرف بیش از حد دارو و ایجاد علایم مسمومیت باید به بیمار شیر و زغال فعال داد،و سریعا بیمار را به مراکز درمانی منتقل کرد.


برند

رها

قیمت

۰ ریال
نام محصول: قرص کلسی فان
CALCIFUN F.C. TAB
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
رها
RAHA
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های مفاصل و استخوان
کشور تولید کننده: ایران/تولید داخل
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
داروسازی رها
تلفن شرکت: 031-3654859
وب سایت شرکت تامین کننده: http://www.rahapharm.com
شکل دارویی: قرص
قرص کلسی فان

دسته بندی از لحاظ ترکیبات اصلی

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code