بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

ساشه انترامیل پرفیبر

مواد تشکیل دهنده:

● 14/5% انرژی از پروتئین

● 33% انرژی از روغن های آفتابگردان و نارگیل

● 52/5% انرژی از مالتودکسترین و فروکتوز

● اینولین، گوارگام هیدرولیز شده و فیبر جو دوسر

● فاقد گلوتن دیدگاه ESPEN درباره دریافت فیبر در تغذیه انترال "فیبرهایی مانند اینولین، فروکتو و گالاکتوالیگوساکارید بوسیله باکتری های دستگاه گوارش متابولیزه می شوند و عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می دهند.

دریافت بین 15 تا 30 گرم در روز فیبر در افراد سالم و افرادی که تحت تغذیه انترال هستند توصیه می شود. هدف اصلی استفاده از فرمولاهای حاوی فیبر غذارسانی به دستگاه گوارش به منظور حفظ عملکرد فیزیولوژیک و بهبود تحمل گوارشی (یعنی پیشگیری از اسهال و یبوست) و بهبود کنترل قند و چربی خون است. در بیماران بدحال استفاده از فیبرهای قابل تخمیر مانند اینولین در کاهش بروز اسهال در بیماران پس از جراحی موثر است در بیمارانی که به مدت خیلی طولانی از تغذیه با لوله استفاده می کنند استفاده از ترکیب فیبرهای قابل تخمیر و فیبرهای حجیم مانند فیبر جو موثر است.

" بر این اساس فرمولای پرفیبر طراحی گردید که حاوی 4% فیبر محلول و عمدتا اینولین و 2% فیبر نامحلول جو دوسر می باشد. فرمولای پرفیبردر صورتی که به میزان 1800 کالری در روز دریافت شود 25 گرم فیبر مورد نیاز بیمار را تامین می نماید.

خواص و موارد مصرف: غذای کامل برای بیماران نیازمند به گاواژ بویژه بیمارانی که به گاواژ طولانی مدت (3 تا 6 هفته) نیاز دارند. کاهش بروز اسهال و درمان اسهال در بیمارانی که تحت تغذیه انترال هستند. بهبود فلور میکروبی روده و افزایش بیفیدوباکترها در بیماران تحت تغذیه انترال که عموما به دلیل دریافت آنتی بیوتیک ها دچار کاهش باکتری های مفید روده می شوند.

مناسب سالمندان و افرادی که سوء تغذیه دارند و قادر به تأمین نیاز روزانه خود صرفا از طریق غذا نمی باشند. کمک به رشد و ترمیم مخاط روده کاهش کلسترول و LDL کمک به جذب منیزیم و کلسیم کنترل بهتر هیپرگلایسمی کاهش بروز اسهال و یبوست تقویت سیستم ایمنی مکانیسم اثر محصول در کاهش بروز اسهال:جذب آب در دستگاه گوارش و افزایش حجم و بهبود عملکرد سد گوارشی است.

طریق مصرف: برای استفاده از ساشهانترامیل به محتویات یک ساشه (27 گرم پودر) 105 میلی لیتر آب اضافه نمایید تا 120 میلی لیتر محلول به دست آید. این محلول در هر میلی لیتر حاوی یک کیلو کالری انرژی است. برای استفاده از قوطی انترامیل به یک پیمانه (30 گرم پودر) 115 میلی لیتر آب افزوده به خوبی حل نمایید تا 132 میلی لیتر محلول بدست آید. محلول حاصل در هر میلی لیتر حاوی یک کیلو کالری انرژی است.

مقادیر توصیه شده:

● در صورت تأمین کل نیاز روزانه از انترامیل فیبر بالا: 15-12 ساشه در روز= یک قوطی کامل در روز

● در صورت استفاده به عنوان مکمل غذایی خوراکی: 6 ساشه = 6 پیمانه (2 ساشه یا 2 پیمانه در هر میان وعده) در روز

توجه: بهتر است در شروع تغذیه بالوله (24 تا 48 ساعت اول) محلول انترامیل را طبق جدول تهیه محلول گاواژ انترامیل استاندارد با غلظت 0/5 کالری به ازای هر سی سی تهیه نموده پس از اطمینان خاطر از تحمل بیمار، غلظت را به آرامی افزایش دهید.

موارد منع مصرف:

● اختلال عملکرد و یا انسداد دستگاه گوارش

● بیماران با شرایط متابولیکیخاص مانند نارسایی کلیه و پانکراتیت حاد

● بیمارانی که به رژیم کم باقیمانده نیاز دارند.

● بیمارانی که تحت جراحی ایلئوستومی یا کولستومی قرار گرفته اند.

● بیمارانی که به صورت ژوژنوستومی تغذیه می شوند. پیشنهاد: با توجه به شیوع اسهال مقاوم در بیماران نیازمند گاواژ، پیشنهاد می شود انترامیل پر فیبر از ابتدای شروع تغذیه با لوله به همراه انترامیل استاندارد به صورت وعده های پیاپی مصرف شود.

ترکیبات اصلی: مالتودکسترین، پروتئین غلیظ شده آب پنیر، پروتئین غلیظ شده شیر، روغن نارگیل، روغن آفتابگردان، کازئینات سدیم، اینولین، فیبر جودو سر، دکستروز، مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی، مخلوط آنزیمی

برند

کارن

قیمت

۴۷۳,۰۰۰ ریال
نام محصول: ساشه انترامیل پرفیبر
ENTERAMEAL High Fiber
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
کارن
KAREN
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های رژیمی و تنظیم وزن مکمل های بیماران بدحال-انترال/پرنترال
کشور تولید کننده: ایران/تولید داخل
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
داروسازی کارن
تلفن شرکت: 021-26204283
وب سایت شرکت تامین کننده: www.karennutrition.com
تعداد در هر بسته: 15 عدد ساشه 27 گرمی
سایر ترکیبات: آسپارتام، لسیتین سویا، طعم دهنده های مجاز خوراکی
شکل دارویی: ساشه
ساشه  انترامیل پرفیبر

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code