بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

ساشه انترامیل استاندارد 26.5گ

مواد تشکیل دهنده: 14% انرژی از پروتیین با ارزش بیولوژیکی بالا 32% انرژی از روغن آفتابگردان و روغن نارگیل 54% انرژی از کربوهیدرات (مالتودکسترین) اینولین فاقد گلوتن خواص و موارد مصرف غذای کامل برای بیماران نیازمند گاواژ بیمارانی که تحت اترس کاتابولیک می باشند( تروما، سوختگی، سرطان، بعد از جراحی و ...) بهتر است 4- 5 روز ابتدایی گاواژ را با این محصول شروع کرده و سپس در صورت نیاز از پودرهای دیگر مثل انترامیل پر پروتیین استفاده شود.

مکمل مناسب برای سالمندان و افرادی که قادر به تامین نیاز روزانه خود به تنتهایی از طریق غذا نمی باشند افرادی که سوء تغذیه شدید دارند. اختلالات بلعیدن و جویدن مکملی مناسب برای بازتوانی پس از ترک اعتیاد طریقه مصرف برای استفاده از پاکت های انترامیل، به محتویات یک پاکت (26/5 گرم) 96 میلی لیتر آب اضافه نمایید تا 120 می لی لیتر محلول بدست آید.این محلول در هر میلی لیتر حاوی یک کیلوکالری انرژی است.

برای استفاده از قوطی انترامیل به یک پیمانه از پودر ( 33 گرم)، 120 میلی لیتر آب اضافه نمایید تا 150 میلی لیتر محلول بدست آید محلول آماده شده در هر میلی لیتر حاوی یک کیلوکالری انرژی است. توجه: بهتر است در شروع تغذیه بالوله (24 تا 48 ساعت اول) محلول انترامیل را طبق جدول تهیه محلول گاواژ انترامیل استاندارد با غلظت 0/5 کالری به ازای هر سی سی تهیه نموده پس از اطمینان خاطر از تحمل بیمار، غلظت را به آرامی افزایش دهید.

مقادیر توصیه شده: در صورت تامین کل نیاز روزانه از انترامیل استاندارد 12-15 ساشه در روز= یک قوطی کامل در روز در صورت استفاده به عنوان مکمل غذایی خوراکی: 6 ساشه= 6 پیمانه (2 ساشه یا 2 پیمانه در هر میان وعده) در روز موارد منع مصرف اختلال کامل عملکرد دستگاه گوارش بیمارانی که نیاز های تغذیه ای ویژه دارند مانند بیماران با نارسایی کلیه وپانکراتیت حاد بیمارانی که به صورت ژوژنوستومی تغذیه می شوند.

ترکیبات اصلی: مالتودکسترین، پروتئین غلیظ شده آب پنیر، روغن نارگیل، روغن آفتابگردان، کازئینات کلسیم، اینولین، مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی، مخلوط آنزیمی، کارنیتین

برند

کارن

قیمت

۴۸۰,۰۰۰ ریال
نام محصول: ساشه انترامیل استاندارد 26.5گ
ENTERAMEAL STANDARD 26.5G
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
کارن
KAREN
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های رژیمی و تنظیم وزن مکمل های بیماران بدحال-انترال/پرنترال
کشور تولید کننده: ایران/تولید داخل
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
داروسازی کارن
تلفن شرکت: 021-26204283
وب سایت شرکت تامین کننده: www.karennutrition.com
تعداد در هر بسته: 15 عدد ساشه 26.5 گرمی
سایر ترکیبات: آسپارتام، لسیتین سویا، طعم دهنده های مجاز خوراکی
شکل دارویی: ساشه
ساشه انترامیل استاندارد  26.5گ

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code