بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

پودر استیل سیستئین- ویتامین ث

برند

محصولات شرکت داروسازی ایران دارو

قیمت

۰ ریال
نام محصول: پودر استیل سیستئین- ویتامین ث
ACETYLCYSTEIN-Vitamin C
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
محصولات شرکت داروسازی ایران دارو
IRAN DAROU
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های تقویت سیستم ایمنی/آنتی اکسیدان ها سایر
کشور تولید کننده: ایران/تولید داخل
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
داروسازی ایران دارو
تلفن شرکت: 021-66628848
وب سایت شرکت تامین کننده: http://www.irandaru.com
شکل دارویی: پودر
پودر استیل سیستئین- ویتامین ث

دسته بندی از لحاظ ترکیبات اصلی

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
شیده وفایی
سلام. در دوران بارداری هم میتوان برای تقویت بدن از استیل سیستئین ویتامین ث استفاده کرد؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، پیشنهاد میشود قبل از مصرف هرگونه مکملی در این دوران حساس، با پزشکتان مشورت نمائید.
بزرگ
سلام و تشکر از شما خوبان. پدر بزرگم به دلیل ضعیف شدن و خانه نشین شدن بسیار سریع مریض میشود و با اولین بار که بیرون میرود سریع آبریزش و سرفه دارد. به نظر شما استفاده از پودر استیل سیستئین ویتامین ث میتواند برایش موثر باشد و سیستم ایمنی بدنش را ایمن کند؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و روزبخیر، پیشنهاد میشود از قرص ایمونس استفاده نمائید این محصول ریزمغذی های لازم جهت تقویت سیستم ایمنی فرد را تامین کند و مقاومت بدن را در مقابل عوامل بیماری زا افزایش میدهد.
پرستار
وقت خوش. پرستار هستم و در بخش عفونی بیمارستان مشغول به کارم. آیا به دلیل مریضی های زیاد استفاده از پودر استیل سیستئین ویتامین ث میتواند کمکی به جلوگیری از بیماری های واگیر دار کند؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، پیشنهاد میشود به منظور تقویت سیستم ایمنی خود و پیشگیری از بیماری هایی که ناشی از ضعف سیستم ایمنی است از قرص ایمونس immunace tablet استفاده نمائید زیرا ترکیبات موجود در این محصول مانند انواع آنتی اکسیدانها و ..، مقاومت بدن فرد را نسبت به عوامل بیماری زا افزایش میدهد.